دختر 18 ساله به نام نیلوفر وقتی ماموران پلیس در یورش به خانه تیمی گروهی دزد قصد بازداشت باند تبهکاران را داشتند به همراه 2 زن دیگر که پوشش مناسبی نداشتند به دام افتاد.

این دختر که تجسس ها نشان داد فراری از خانه بوده و دختر شهرستانی است وقتی تحت بازجویی گرفته شد ادعا کرد هیچ نقشی در باند سرقت نداشته و آنروز با دستور لیلا خانم که رییس خانه فساد است به خانه دزدان رفته بود.

ماموران که با ادعاهای تلخ این دختر جوان پرده از راز یک خانه فساد برداشته بودند توانستند لیلا و 6 دختر دیگر را به دام اندازند.

اما نیلوفر داستان عجیبی داشت او در بازجویی ها گفت:من در 17 سالگی از خانه فرار کردم و علتش رفتار کثیف پدرم بود.

وی افزود:مادری مهربان و مظلوم دارم که دلم برایش خیلی تنگ شده است و گاهی تلفنی با او در تماس هستم اما پدرم هوسران وبسیار خوش تیپ است او مهندس یک شرکت بوده و در آمد خوبی هم داریم اما هوسرانی هایش تمامی نداشت پدرم مرتب با زنان و دختران در رابطه بود که ما می دانستیم اما چاره ای جز تحمل نداشتیم بارها از در و همسایه شنیده بودیم که در ماشین پدرم زنان غریبه ای را دیده اند که جز صبوری کاری از دستمان برنمی آمد.

دختر فراری گفت:عجیب اینکه پدرم همیشه اصرار داشت خودش به مدرسه ما بیاید و درس ها یم را پیگیری کند مدتی می شد رفت و آمد پدرم به مدرسه مان بیشتر شده بود و همزمان احساس کردم یکی از خانم معلم ها نسبت به من مهربانتر شده است هنوز به قضایا پی نبرده بودم که این بار پدرم نزدمان گفت درحال ازدواج با خانم معلم ما است و مادرم مثل همیشه سکوت کرد آن روز بین من و پدرم دعوا درگرفت اما فایده ای نداشت آنها ازدواج کردند و من با تمسخر و تحقیرهای زیادی روبرو شدو و آنقدر به من فشار آمد که از خانه فرار کردم و با آمدن به این شهر چون جایی برای ماندن نداشتم با آگاهی از اینکه لیلاخانم خانه فساد دارد به آنجا رفتم و یک تن فروش شدم.

بنابه این گزارش،نیلوفر همزمان با زندانی شدن تحت مراقبت های روانی قرار گرفت.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

رفتار وحشیانه راننده لندکروز با مامور پلیس راه فارس + فیلم لحظه درگیری و عکس

مرگ آقای رئیس بانک در زندان

فوری / رییس فدراسیون تیم ملی دستگیر شد / او با زنان چه کرد؟

فوری / حسینی مجری ری استارت در فرودگاه دستگیر شد + عکس

عشقبازی نوعروس 19 ساله با مرد غریبه / امیر همخوابی آن دو را دید !

تجاوز وحشیانه به دختر خاله 20 ساله در مشهد

نقشه شیطانی 6 مرد برای زن جوان در یک خیابان خلوت مشهد

مرگ عجیب زهرا کریمی 14 ساله در بیمارستان یزد +عکس

اقدام شیطانی مدیر زن سایت فیلم های غیر اخلاقی با دانش آموزان دبیرستانی + عکس

فیلم / سرقت طلا به سبک دلبری و عشوه‌گری از مغاز طلافروش

مرد شیطان صفت با 7 دختر جوان حمام کرد !+ عکس

همخوابی شیطانی مجید با زن بیوه در شرکت همسرش !

16 ساله بودم که روسپی عمویم شدم !

آیا این خبر مفید بود؟