مسابقات پرورش اندام قهرمانی جهان که چندی پیش در امارات برگزار شد با حواشی فراوانی برای ملی پوشان کشورمان همراه بود.

به گزارش گروه ورزشی رکنا، مسابقات پرورش اندام قهرمانی جهان که در امارات برگزار شد، با قهرمانی کشورمان نیز همراه بود. جدا از بحث قهرمانی تیم ملی کشورمان اما مسائل حاشیه ای فراوانی نیز برای ملی پوشان کشورمان اتفاق افتاد.

به گزارش خبرنگار رکنا و به نقل از محرم عبدی پور، رییس کمیته انضباطی فدراسیون پرورش اندام کشورمان، تعدادی از ملی پوشان پروش اندام در مسابقات جهانی امارات مرتکب اشتباه انضباطی شدند که برای تمامی آن احکامی نیز صادر شد.

عبدی پور در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی رکنا گفت: متاسفانه در رقابت جهانی امارات چند مورد انضباطی از سوی ورزشکاران کشورمان صورت گرفت که پس از بررسی های لازم، احکام هر یک از آن ها صادر شد.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون پرورش اندام کشورمان پیرامون موارد انضباطی ملی پوشان کشورمان گفت: به عنوان مثال یکی از ورزشکاران، به صورت سهوی یا عمدی یک پاکت سیگار از فروشگاه برداشته بود که البته با ورود به موقع قائله را ختم به خیر کردیم.

عبدی پور ادامه داد: تخلف دیگری که از سوی یکی از ملی پوشان کشورمان سر زد، حمل مشروبات الکلی و قصد وارد کردن آن به کشورمان بود. هرچند ما اجازه ندادیم که موضوع به مراجع قضایی کشیده شود اما برخورد سختی با این ملی پوش داشتیم.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون پرورش اندام کشورمان پیرامون محرومیت ایوب بسامی نیز گفت: متاسفانه این ورزشکار به فدراسیون قول برطرف شدن مشکلات خروجی خود را داده بود که با بد عهدی خود باعث ایجاد مشکلاتی برای تیم ملی نیز شد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم ضمن اعمال محرومیت 3 ماهه برای این ورزشکار، خسارات وارده به فدراسیون را نیز بر عهده خود او بگذاریم.

عبدی پور در پایان گفت: چند تن از ملی پوشان کشورمان نیز رفتارهای منشوری در امارات داشتند که ضمن توبیخ از آن ها تعهد کتبی گرفته شد تا دیگر شاهد این رفتارهای زننده در اردوی تیم ملی کشورمان نباشیم. در پایان باید به این موضوع اشاره کنم که ورزشکاران نباید از یاد ببرند که نه به عنوان یک ضخص بلکه در قالب تیم ملی به مسابقات جهانی اعزام می شوند و رفتارشان باید مطابق با شان پیران مقدس تیم ملی باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟