به گزارش گروه ورزشی رکنا، قاب‌هایی که مشاهده می‌فرمایید، توسط لنز خبرگزاری رکنا از ۲ چهره فراموش‌نشدنی این فصل از مسابقات پرورش‌اندام کشور در مسابقه جاده ابریشم به تاریخ پنجشنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ ثبت شده است.

از همان ابتدای راه پا به پای هومن و مانی در تک‌تک مسابقات رفتیم. سفری هیجان‌انگیز؛ از بوستان تا شهرری، از حکیمیه تا کرج، از پیشوا تا زنجان گام به گام و همراه با این ۲ چهره و البته سایر ورزشکاران کشورمان شهرها و سالن‌ها را پشت سر گذاشته و آموختیم و لذت بردیم.

عجیب آنجا بود که تا روز استیج کشوری زنجان، شکست‌های تک‌تک بزرگان کشور را دیدیم اما گویی هومن و مانی زره آب‌دیده بر تن کرده و ماموریت یافته‌اند تا تنها یک کار را انجام دهند: پیروزی در میدان نبرد...!

دوست داشتیم امروز لذت ملی‌پوش شدن ۲ ورزشکاری را ببریم که الحق و الانصاف، ورزشی و اخلاقی حقشان حضور در تیم ملی کشورمان بود اما چه سود که دیگر سو و شون فایده ای نداشته و باید این‌بار تاریخ را هرچند تلخ اینگونه به یاد بسپاریم.

بدین‌ترتیب فصل تابستان مسابقات پرورش‌اندام کشورمان را بسته و کما‌فی‌السابق، از فردا با تمام وجود، یار و یاور و در خدمت تیم ملی پرورش‌اندام کشورمان خواهیم بود. تیمی که حالا باید ظرف ۲۰ روز، خود را آماده مسابقات جهانی فجیره امارات کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟