کدخبر: 441121 2431

رکنا: مسعود فراستی منتقد سینما که امروز به برنامه «من و شما» در شبکه شما دعوت شده بود در بین سوالات آرش ظلی‌پور، مجری برنامه تصمیم به ترک برنامه گرفت.

حجم ویدیو: 12.80M | مدت زمان ویدیو: 00:03:30

نقد تند مسعود فراستی به فیلم “هزارپا” و مخاطبان آن جدل کلامی بین او و مجری برنامه ایجاد کرد.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟

نقد تند مسعود فراستی به فیلم “هزارپا” و مخاطبان آن جدل کلامی بین او و مجری برنامه ایجاد کرد.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

: امتیاز : 1 تعداد رای : 1


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

 • ناشناس 0 0

  متنفرم از مجری های گستاخ و بی ادب مثل ایشان ....

 • کوروش 0 0

  من در بسیاری از نقدها و نظرات، (در مورد فیلم ها) با آقای فراستی و نوع نگرشش مخالفم و ایشان رو نماینده منتقدین سنتی و سختگیر سالهای دور میدونم و در کل به اصطلاح خودم ایشون از نوع ""منتقد همراه"" نیستند.
  در برنامه دیروز که فیلم کامل ضبط شده اش رو از آرشیو شبکه شما دیدم (و توصیه میکنم کل زمان 33 دقیقه گفتگو رو ببینید)، یک فاجعه بزرگ دیدم و اونم یک مجری با معلومات نزدیک به صفر و بدون مطالعه بود که واقعا مشخصه حتی روزی نیم ساعت هم مطالعه نداره و فکر میکنه مجری گری انتقادی یعنی ساختار شکنی!
  خواهش میکنم در کل فیلم به چهره مجری و طرز نشستن روی صندلی دقت کنید، کاملا مشخصه ایشون حتی کوچکترین آموزشی در جهت قرار گرفتن در جلوی دوربین ندیده، حتی نمیتونه عصبانیت و احساسات خودش رو در چهره کنترل کنه!
  مجری بدون در نظر گرفتن شرایط حاکم بر گفتگو و حتی بدون توجه به صحبت های مهمان برنامه سعی داشت تا از همون اول یک سناریوی از پیش برنامه ریزی شده رو جلو ببره ولی در همان ابتدای گفتگو که دید مهمان برنامه خیلی جدی باهاش همراهی نمیکنه کاملا عصبی شد و کل رشته کلام و تسلط بر گفتگو رو با بی ادبی از دست داد و حتی نقشه جایگزینی هم برای این موضوع نداشت و فقط بیشتر و بیشتر در گرداب عصبی رفتار خودش غرق شد.
  در نهایت منظر دیدگاه خودم رو متوجه عدم آگاهی و مطالعه مجری میکنم که سطحی بسیار پایین و سطحی از یک "شومن احساساتی" رو به نمایش گذاشت و نشون داد برای مجری شدن در تلویزیون دیگه احتیاجی به مطالعه و تخصص نیست و این بسیار فاجعه بزرگی برای مخاطب تلویزیون خواهد بود.

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها