ابروی بازیکن ما اندازه طالبی شده بود/دوستان هوچی گری نکنند

به گزارش رکنا، دیدار تیمهای استقلال و شهرخودرو از هفته بیست وششم رقابتهای لیگ برتر با برتری آبی پوشان پایتخت همراه بود. برخی از کارشناسان اعتقاد داشتند که تیم مشهدی در دقایق زیادی از بازی در پی تلف کردن  وقت بود. سید مهدی سید صالحی بازیکن سابق تیمهای استقلال و پرسپولیس و سرپرست کنونی شهر خودرو درگفتگوی اختصاصی با رکنا در این خصوص گفت: بازی از نظر من از کیفیت لازم برخوردار بود و برخلاف نظر دوستان تیم ما به دنبال اتلاف وقت نبود.

وی ادامه داد: چرا شما به صحنه دقیقه 20 نگاه نمی کنید و اخراج زبیر نیک نفس  را زیر ذره بین قرار نمی دهید؟ اگر بازیکن تیم حریف اخراج می شد و استقلال 10 نفره می شد حالا جریان بازی فرق می کرد.

دوستان هوچی گری نکنند

سید صالحی اظهار داشت: رفقای قدیم لطف کنند هوچی گری نکنند و بدانند که تیم ما ضرر کرد نه استقلال . در صحنه منجر به گل ابروی بازیکن ما اندازه یک طالبی شده و ترکیده و در عین تعجب بازی ادامه می یابد و ما گل دریافت می کنیم. ما هفته قبل هم بدشناس بودیم و پیروزی را در دقایق آخر مقابل صنعت نفت از دست دادیم. ضمن اینکه مقابل گل گهر هم با دو گل اختلاف جلو بودیم و بازی را مساوی کردیم. استقلال دعا به جان تماشاگرانش کند که حضور آنها باعث شد فشار به تیم وارد شود و برنده بازی باشد.

نیمکت تیم حریف فقط غر می زد

بازیکن سابق استقلال در خصوص فریادهای خود در لحظه تعویض لحظات آخری گفت : کل بازی و به ویژه 20  دقیقه آخر تمام نیمکت حریف غر می زد ولی فقط یک لحظه مارا می بینند.تمام دقایق نیمکت استقلال به داور تشر می زد که وقت را نگه دارد.

امیدوار به ماندن در لیگ برتر هستیم

سید صالحی در خصوص وضعیت تیم شهرخودرو پس از شکست دیروز گفت : هنوز امیدواریم که در لیگ بمانیم. کار سختی در پیش داریم و در عین حال بازیهای مانده ما در 4 هفته نهایی هم بسیار مهم است.

مدیریت تصمیم دیگری در خصوص پرسپولیس خواهد گرفت

بازیکن سابق پرسپولیس درباره پرونده  مالی حل نشده و طلب این تیم از پرسپولیس گفت: ظاهرا مدیریت باشگاه وقت دیگری به پرسپولیسی ها داده که اگر بر سر تعهد خود نباشند، قطعا تصمیم دیگری اتخاذ خواهد شد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟