جانشین کنعانی‌زادگان در پرسپولیس مشخص شد!

محمدحسین کنعانی زادگان بازیکن تیم پرسپولیس تهران است و محمدحسین کنعانی زادگان سابقه حضور در تیم ملی فوتبال هم دارد. یکی از تیم های قبلی محمدحسین کنعانی زادگان استقلال بوده که محمدحسین کنعانی زادگان پس از مصدومیت از این تیم جدا شد. در ادامه بیشتر از محمدحسین کنعانی زادگان بخوانید.

محمدحسین کنعانی زادگان در پرسپولیس

پیش از دربی در شرایطی که سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی‌زادگان قرار بود زوج دفاعی پرسپولیس را مقابل آلومینیوم اراک شکل دهند، کاپیتان سرخ‌ها در زمان گرم کردن با آسیب‌دیدگی جزیی مواجه شد تا کادرفنی روی او ریسک نکنند و فرشاد فرجی را جانشین این بازیکن کردند.

فرجی نیز به همراه کنعانی‌زادگان عملکرد خوبی داشت و اجازه نداد دروازه پرسپولیس از سوی شاگردان علیرضا منصوریان تهدید شود. اما شاید اوج کار فرشاد فرجی در دربی حذفی برابر استقلال تهران بود.

تیم‌های پرسپولیس و استقلال در چارچوب دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی در 90 دقیقه به تساوی رسید و در وقت‌های اضافه هم این ماراتن برنده نداشت. در ضربات پنالتی تیم استقلال موفق شد برنده شود و به مرحله نیمه نهایی برسد.

مشابه همان اتفاقی که در بازی آلومینیوم اراک رخ داد این بار قبل از دربی حذفی پیش آمد. سیدجلال حسینی کاپیتان باتجربه پرسپولیس که چهره ثابت چند دربی اخیر بوده ، به دلیل مصدومیت در ناحیه پا از شرایط تمرین گروهی به دور بود و در نهایت در تست نهایی نیز نتوانست شرایط حضور در ترکیب اصلی را به دست بیاورد. با این حال با نظر گل‌محمدی و درخواست سیدجلال، این بازیکن در اردو و همچنین لیست این بازی حاضر شده و شاید برای دقایقی بتواند در ترکیب تیم را همراهی کند. با این حال عملکرد فرشاد فرجی در دربی به قدری خوب و عالی بود که یحیی قید کاپیتان اول تیمش را زد و 120 دقیقه بازی با استقلال را با زوج دفاعی این بازیکن و کنعانی‌زادگان به پایان رساند.

شاید نکته امیدوارکننده این دیدار برای یحیی گل‌محمدی پیدا کردن جانشین کاپیتان تیمش نه بلکه محمدحسین کنعانی‌زادگان باشد! حضور کنعانی‌زادگان در لیگ فصل آینده ستارگان قطر قطعی است. به گزارش روزنامه الرایه قطر، این مدافع سرخ‌پوش در روزهای آینده وارد دوحه می‌شود تا در تست‌های پزشکی تیم الاهلی شرکت کند. این مدافع ایرانی چهارمین بازیکن خارجی در فهرست لژیونرهای تیم الاهلی برای فصل جدید خواهد بود.

فرشاد فرجی با این نمایش خوبی که برابر استقلال و در دربی ارائه داد ثابت کرد می‌تواند جانشین مناسبی هم برای کنعانی‌زادگان باشد. یکی از دغدغه‌های سرمربی پرسپولیس برای فصل آینده پیدا کردن جانشین این مدافع ملی‌پوش است که به نظر می‌رسد حالا فرشاد فرجی آن را مرتفع کرده باشد البته به شرط آن که همیشه در سطح دربی باشد!

آیا این خبر مفید بود؟