مسابقه اسفناک برای تحقیر زنان + فیلم
حجم ویدیو: 7.62M | مدت زمان ویدیو: 00:01:12

زنان در نپال در یک مسابقه عجیب و غریب شوهران خود را پشت خود حمل می کنند تا به خط پایان برسند.

روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ از ویدئو‌های آموزشی و سرگرمی گرفته تا ویدئو‌های ورزشی و حوادث. اما برخی از این ویدئو‌ها آنقدر جذاب هستند که مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند. مانند ویدئویی که برگزاری یک مسابقه جالب را در کشور نپال به تصویر می‌کشد.

در این مسابقه جالب و در عین حال عجیب گروهی از زنان شرکت کننده همسران خود را روی پشت خود حمل کردند. جایزه مسابقه به زنی اهدا می‌شد که در حالی که شوهرش روی پشت او سوار است از خط پایان عبور کند.

مسابقه عجیب حمل مردان توسط زنان

این مسابقه در تاریخ ۸ مارس به مناسبت روز جهانی زن در دهکده «دِوگِهات» برگزار شد. بنا به گزارش یکی از رسانه‌های محلی در این مسابقه ۱۶ زوج شرکت داشتند که باید مسافت ۱۰۰ متری را طی می‌کردند. در ویدئوی منتشر شده تلاش زنان محلی شرکت کننده برای رسیدن به خط پایان را نشان می‌دهد.

یکی از برگزارکنندگان این مسابقه در گفتگو با رسانه‌ها گفت: هدف ما با برگزاری این مسابقه در روز جهانی زن ارسال این پیام به جامعه بود که زنان نیز همپای مردان در به دوش کشیدن بار مسئولیت‌های زندگی سهیم بوده و وظایف خود را به درستی انجام می‌دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟