حجم ویدیو: 16.23M | مدت زمان ویدیو: 00:02:38

به گزارش رکنا، شاگردان محمدی راد ابتدا در ست اول نتیجه با 25 بر 15 حریف خود را شکست دادند تا شروع قدرتمندانه ای داشته باشند. در ست دوم نیز ورامین برنده مسابقه بود و با نتیجه 25 بر 20 حریف خود را شکست داد اما در ست سوم شاگردان قوچان نژاد موفق شدند با نتیجه 26 بر 24 به پیروزی برسند تا بازی به ست چهارم کشیده شود.در ست چهارم نیز تیم ورامین توانست برتری خود را در امتیازات ابتدایی تا پایان حفظ کند و در نهایت با نتیجه 25 بر 19 به برتری رسید.

این دیدار با اتفاقات حاشیه ای زیادی همراه بود. اعتراضات مربیان و بازیکنان 2 تیم به داور در حین مسابقه در پایان ست چهارم باعث ایجاد درگیری هایی بین بازیکنان 2 تیم شد. محمد موسوی از یک سمت و احسن شیرکوند لیبروی تیم ورامین از سمت دیگر دوطرف اصلی این درگیری بودند.

در حالی که جو سالن هم متشنج شده بود، بازیکنان دیگر هم وارد معرکه شدند و زمین پر از افراد غیرمسئول شده بود. بعد از چند دقیقه التهاب در نهایت با دخالت برخی از اعضای کادرفنی 2 تیم این غائله ختم شد.

باید دید کمیته انضباطی چه تصمیمی درباره درگیری های این مسابقه می گیرد و آیا بازیکن یا بازیکنانی هستند که از بازی دوم محروم شوند یا خیر.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟