رک پلاس گوناگون کدخبر: 424861 ارسال پرینت 32

رکنا: سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی که به میزبانی اندونزی و در شهر جاکارتا برگزار شد، امروز (شنبه) با برگزاری فینال بسکتبال با ویلچر مردان به عنوان آخرین مسابقه این رویداد ورزشی به پایان رسید.

کاروان ورزشی کشورمان در این رقابت‌ها با 212 ورزشکار شرکت کرد و موفق به کسب 51 طلا، 42 نقره و 43 برنز (مجموع 136 مدال) شد تا با یک رتبه صعود نسبت به دوره قبلی در رده سوم قرار بگیرد. شاهین ایزدیار شناگر کشورمان در این دوره از مسابقات 6 طلا و یک نقره گرفت و رکورد جالبی از خود به نمایش گذاشت.

این رتبه در حالی به دست آمد که چین و کره جنوبی بالاتر از کاروان ایران ایستادند، البته اختلاف با کره جنوبی نیز بسیار کم بود.

1397072110095084115639064

اسامی کامل مدال‌اوران کاروان ایران و جدول نهایی این دوره از بازی‌ها در زیر امده است:

مدال‌آوران طلا:

1 - شاهین ایزدیاد - شنا - کلاس S10

2- یونس سیفی‌پور ـ دوومیدانی ـ پرتاب کلاب ـ کلاس

3-رقیه شجاعی ـ تیراندازی ـ تفنگ بادی ایستاده ـ 10 متر SH1S32

4-ساره جوانمردی ـ تیراندازی ـ خفیف 50 متر

5-وحید علی نجیمی ـ دوومیدانی ـ دوی 200 متر

6ـ شاهین ایزدیار ـ شنا 100 متر آزاد ـ کلاس S10

7ـ علیرضا قلعه‌ناصری ـ دوومیدانی ـ پرتاب دیسک

8ـ عذرا مهدوی‌کیا ـ دوومیدانی ـ دوی 1500 متر

9ـ امیر جعفری ـ وزنه‌برداری دسته پنجم 69 کیلوگرم

10ـ محمدرضا احمدی ـ دوومیدانی ـ پرتاب وزنه ـ کلاس F33

11-مهدی اولاد ـ دوومیدانی ـ پرتاب وزنه ـ کلاس F11

12ـ ساره جوانمردی ـ تپانچه بادی 10 متر P2 ـ کلاس SH1

13-بتول جهانگیری ـ دوومیدانی ـ پرتاب وزنه ـ کلاس F33

14-شاهین ایزدیار ـ شنا ـ ماده 200 متر مختلط

15ـ روح‌الله رستمی ـ وزنه‌برداری ـ دسته 72 کیلوگرم

16-فرزاد سپهوند ـ دوومیدانی ـ پرتاب دیسک

17ـ حسین خرسند امیری ـ دوومیدانی ـ پرتاب دیسک

18ـ مهدی اولاد ـ دوومیدانی ـ پرتاب دیسک ـ کلاس F11

19-تیم شطرنج بانوان ـ B2-B3

20-عاطفه نقوی ـ شطرنج ـ B2-B3

21ـ امید کریمی ـ شطرنج ـ B2-B3

22ـ علیرضا مختاری ـ دوومیدانی ـ پرتاب وزنه ـ کلاس F53

23ـ هاشمیه متقیان ـ دوومیدانی ـ پرتاب دیسک ـ کلاس F56

24ـ وحید نوری ـ جودو دسته 90 کیلوگرم

25ـ احسان موسوی‌نژاد ـ جودو ـ دسته 111 کیلوگرم

26ـ محمدرضا زندی ـ تیروکمان ـ کلاس W1

27ـ عارف بهاروند ـ دوومیدانی

28ـ شاهین ایزدیار ـ شنا

29ـ شاهین ایزدیار ـ شنا

30-مهناز امینی ـ پرتاب نیزه

31ـ آرزو حکیمی ـ پرتاب وزنه ـ کلاس F32

32ـ امید ظریف ـ دوومیدانی 400 متر ـ کلاس T13

33ـ زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی تیروکمان (تیم میکس ریکرو)

34ـ مهدی علیزاده ـ پرتاب نیزه ـ کلاس F33-34

35ـ حامد امیری ـ پرتاب وزنه ـ کلاس F54-55

36ـ تیم ملی والیبال نشسته مردان

37ـ وحید علی نجیمی ـ دوومیدانی 400 متر ـ کلاس T12

38ـ سجاد محمدیان ـ پرتاب وزنه ـ کلاس F42

39ـ محمد الوان‌پور ـ پرتاب نیزه ـ کلاس F56

40-حمید اسلامی ـ دوومیدانی 1500 متر ـ کلاس T11

41 - الناز دارابیان - پرتاب دیسک کلاس F51، F52 و F53

42 - سامان پاکباز - پرتاب دیسک کلاس F12

43 - پیمان نصیری - دوومیدانی 1500 متر کلاس T20

44 - سیدحامد صلحی پور - وزنه برداری دسته 97 کیلوگرم

45 - تیم شطرنج بانوان - کلاس B3 - B2

46 - تیم گلبال مردان

47 - سیامند رحمان - وزنه برداری دسته 107 کیلوگرم

48 - شاهین ایزدیار - شنا - 100 متر کرال پشت

49 - عشرت کردستانی - پرتاب وزنه

50- حامد امیری - پرتاب نیزه

51- تیم ملی بسکتبال با ویلچر

مدال‌آوران نقره:

1-جاوید احسانی شکیب - پرتاب دیسک

2- علی الفت‌نیا - دو و میدانی 200 متر

3- زهرا صالحی - پرتاب نیزه

4- هاجر صفرزاده - دوی 200 متر کلاس T22

5- نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F11

6- سامان پاکباز - کلاس F12 پرتاب وزنه

7- سمیرا ارم - تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1

8- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55/56

9- مختاری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51/52/53

10- صالح فرج‌زاده در پرتاب وزنه کلاس F34

11- زهرا نعمتی در ریکرو

12- فریبا زنده بودی - شطرنج

13- بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه

14- جلیل باقری - پرتاب دیسک

15- یوسف یوسفی - وزنه برداری 59 کیلوگرم

16- علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه

17 - تیم شطرنج مردان

18 - تیم شطرنج بانوان

​19 - اسدالله عظیمی - دوومیدانی

20- نادر مرادی - وزنه برداری

21 - هاشم رستگاری - دوی 400 متر کلاسT37

22- تیم ملی والیبال نشسته بانوان

​23- جلیل باقری - پرتاب وزنه

24 - هاجر صفرزاده - دوی 400 متر کلاس T12

25 - تیم جودوی نابینایان

26 - شاهین ایزدیار ماده 400 متر آزاد کلاس S10

27 - محمد خالوندی - پرتاب نیزه

28 - فائزه کرمانی - پرتاب نیزه کلاس F33/34

29 - مسعود حیدری - پرتاب دیسک کلاس F12

30- مرضیه صدقی - پرتاب وزنه کلاس F54

31 - فرشته مرادی - پرتاب وزنه ماده F34

32 - هرمز سیدی - پرتاب نیزه کلاس F37/38

33 - داودعلی قاسمی - دوومیدانی - دوی 100 متر - کلاس T13

34 - محمدرضا خیرالله‌زاده - جودو وزن 100 کیلوگرم

35 - تیم تیراندازی - میکس کامپوند

36 - امان‌الله پاپی - پرتاب نیزه

​36 - محسن کائیدی - پرتاب نیزه

37 - ملیحه صفایی - شطرنج

38 - فاطمه برقول - شطرنج

39 - تیم شطرنج بانوان - کلاس B1

40- علی اکبر غریب شی - وزنه برداری دسته 107 کیلوگرم

41 - منصور پورمیرزایی - وزنه برداری دسته 107 کیلوگرم

42 - عبدالرضا جوکار - پرتاب نیزه

مدال‌آوران برنز:

1-علی امیدی – دوومیدانی

2- امید ظریف صنایع- دوومیدانی 200 متر کلاس T13

3- داودعلی قاسمی– دوومیدانی 200 متر کلاس T3

4- احمد اجاقلو - دوومیدانی - 200 متر

5- عذرا مهدوی‌کیا - پرتاب نیزه کلاس F12/13

6- سولماز بازرگان - پرتاب دیسک

7- مسعود حیدری - کلاس F12 پرتاب وزنه

8- حمزه محمدی - وزنه‌برداری

9- مهدی علیزاده - پرتاب وزنه

10- امید ظریف - دوومیدانی

11- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F11

12- فاطمه برقول - شطرنج

13- لیلا زارع‌زاده - برنز

14- سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه

15- زهرا برناکی - پرش طول

16- حسن جان‌فشان - تنیس روی میز

17- حامد امیری- پرتاب دیسک

18- میثم بنی طبا - جودو 60 کیلوگرم

19- رضا غلامی- جودو 66 کیلوگرم

20- شطرنج نابینایان گروه B1 آقایان

21 - مجید کاکوش - تیراندازی با کمان

22 - فرهاد کهریزی - دوی 400 متر کلاس T36

​23 - هاجر صفرزاده - ماده دوی 100 متر بانوان کلاس T12

28 - شیلا حدادی - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F54/55

25 - ژیلا یوسفی - پرتاب دیسک

26 - بتول جهانگیری - پرتاب نیزه کلاس F33/34

27 - تیم ملی گلبال بانوان

​28 - امین عبدل پور - ماده 1500 متر مردان

29 - شهلا حدیدی - پرتاب وزنه کلاس F54

30- جواد حردانی - پرتاب نیزه کلاس F37/38

31 - احمد اجاقلو - دوومیدانی - دوی 100 متر

32 - علیرضا مختاری - دوومیدانی - پرتاب دیسک

33 - محمد خالوندی - پرتاب دیسک

34 - امیر خسروانی - دوومیدانی - پرش طول کلاس T12

35 - امیر جعفری - جودو وزن 73 کیلوگرم

36 - فریبا زنده‌بودی - شطرنج

37 - سامان رضی - وزنه‌برداری دسته 107 کیلوگرم

38 - محمدحسین کریمی - شنای 50 مترال کرال سنیه

39 - میکائیل دیانی - دوومیدانی - دوی 5 هزار متر

40- پروین مقدم - پرتاب وزنه کلاس F55

41 - یونس سیفی پور - پرتاب وزنه کلاس F32

​42 - فریبا زنده‌بودی - شطرنج

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 



اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند