ریحانه پارسا و هووهایش / عکس مهدی کوشکی با همسر سابقش صحرا فتحی لو رفت + تصاویر

به گزارش رکنا، مهدی کوشکی بازیگر، نمایشنامه نویس و کارگردان معروف ایرانی است. وی از سال ۱۳۷۶ فعالیت هنری خود را آغاز کرده است. آقای بازیگر تاکنون سه بار ازدواج کرده که ازدواج اول و دومش پس از مدتی به جدایی ختم شد، او مجدد در سال ۹۸ با ریحانه پارسا بازیگر جوان ازدواج کرد. به تازگی تصاویری از مهدی کوشکی و صحرا فتحی همسر سابقش منتشر شده است.

تصاویر صحرا فتحی همسر سابق مهدی کوشکی / مهدی کوشکی در کنار همسر س...

مهدی کوشکی و صحرا فتحی

تصاویری که از مهدی کوشکی درکنار همسر سابقش منتشر شده است.

بیوگرافی مهدی کوشکی و همسرش ریحانه پارسا و صحرا فتحی + تصاویر و گفتگو

ازدواج های مهدی کوشکی

مهدی کوشکی متولد مرداد ۱۳۶۰ در خرم‌آباد، بازیگر، نمایش نامه‌ نویس و کارگردان است. او فارغ‌التحصیل رشته نمایش با گرایش ادبیات نمایشی از دانشکده سینما – تئاتر دانشگاه هنر است. مهدی کوشکی زمانی که ۳۸ سال داشت با ریحانه پارسا، بازیگر ۲۱ ساله ازدواج کرد. ریحانه پارسا، سومین ازدواج مهدی کوشکی بعد از جدایی از دومین همسرش، صحرا فتحی(کارگردان، بازیگر و گرافیست) است. مهدی کوشکی و ریحانه پارسا در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ با انتشار عکسی از خودشان در اینستاگرام، خبر ازدواج ‌شان را در روزهای شیوع ویروس کرونا اعلام کردند و نوشتند: “عهدمان در این قرنطینگی!” مهدی کوشکی از ازدواج اولش با مینا شمس، یک پسر بنام «آرسام» دارد.

شروع فعالیت هنری مهدی کوشکی

مهدی کوشکی فعالیت هنری خود را از تئاتر در سال ۱۳۷۶ آغاز کرد. از فعالیت‌های هنری کوشکی می‌ توان به نگارش و کارگردانی نمایش «کاسیت در زنجیر»، بازی در نمایش «شب نشینی با شکوه آقاجون» و نگارش، کارگردانی و بازی در نمایش‌های «سیزده»، «تئاتر بد»، «تئاتر شر»، «شیطونی»، «باد شیشه را می‌لرزاند» و «آوازه خوان طاس» اشاره کرد.

مهدی کوشکی در سال ۱۳۹۴ با دو فیلم سینمایی «لانتوری» به کارگردانی رضا درمیشیان و «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی وارد دنیای بازیگری در سینما شد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟