سری بازی‌های Monster Hunter به دلیل سبک جالبی که دارند و بازی‌کنندگان در آن‌ها هیولاهای عظیم‌الجثه را از پا درمی‌آورند، به یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌ها جهان تبدیل شده است. در این بازی، گیمرها می‌توانند از پوست و استخوان جانوران غول پیکری که می‌کشند، اسلحه درست کنند و به جنگ دیگر هیولاها بروند. به تازگی مشخص شده است که سینمای هالیوود قصد دارد بار دیگر یکی از بازی‌های خاطره‌انگیز را بازسازی کند و این بار نوبت به Monster Hunter (شکارچی هیولا) رسیده است. تصاویری جدید از این فیلم در فضای مجازی منتشر شده است که توحه بسیاری از مخاطبان این فضا را به خود جلب کرده است.

در تصویری که از این فیلم منتشر شده، بازیگر Actor مشهور سری فیلم‌های اهریمن ساکن (Resident Evil)، میلا جوویچ در کنار تونی جا، بازیگر مشهور تایلندی و استاد بزرگ هنرهای رزمی دیده می‌شوند. این دو تن در این فیلم، لباس‌هایی را پوشیده‌اند که مربوط به دوره پس از آخرالزمان بازمی‌گردد. جالب است که سلاح محبوب سری بازی‌های Monster Hunter به نام Giant Jawblade هم در کنار تیر و کمان نقش اصلی در این فیلم حضور دارد. گفتنی است، این تصویر در صفحه توئیتر سونی، کمپانی سازنده این فیلم منتشر شده است.

حضور سلاح‌ها و دیگر مسائل در این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم قرار است به داستان بازی حداقل از یک جنبه وفادار باشد و آن جنبه شکارچیانی هستند که از بازمانده‌های هیولاهایی می‌سازند. احتمال دارد پس از اتمام شکارهایی که در طول داستان این فیلم انجام می‌شود، نیازی به چندین بار جمع کردن صحنه نخواهد بود.

گفتنی است جوویچ در این فیلم نقش آرتمیس (Artemis)، فرمانده نظامی سازمان ملل متحد را بازی خواهد کرد که به یک جهان متفاوت پر از هیولاها منتقل شده است. او با هانتر (Hunter) که تونی جا نقش آن را بازی می‌کند، همکاری می‌کند تا پورتال به وجود آمده در این دنیا را ببندند و جلوی هیولاها را از وارد شدن به زمین بگیرند. در طول این راه، آن‌ها شخصیت‌های آشنای موجود در بازی مانند ادمیرال (Admiral) را ملاقات خواهند کرد.

گفتنی است، این فیلم توسط پاول اندرسون کارگردانی خواهد شد. پاول اندرسون کارگردانی سری فیلم‌های اهریمن ساکن (Resident Evil) ساخت شرکت Capcom را بر عهده داشته است. این کارگردان مشهور همسر میلا جوویچ هم هست. در میان خبرهایی که این روزها در فضای مجازی از این فیلم منتشر می‌شود، هنوز هیچ تاریخی برای نمایش این فیلم مشخص نشده است.

در ادامه تصویری را مشاهده می‌کنید که از فیلم Monster Hunter در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟