به گزارش رکنا، امتداد نوشت: در پی درگذشت آقای حاج سید مجتبی فاضلی مسئول اجرایی و مالی دفتر آیت‌الله‌العظمی شبیری زنجانی بر اثر بیماری کرونا کلیه اعضاء دفتر و بستگان وی تحت قرنطینه قرار گرفته‌اند تا مورد معاینه و در صورت لزوم آزمایش قرار بگیرند.

در پی درگذشت آقای حاج سید مجتبی فاضلی مسئول اجرایی و مالی دفتر آیت‌الله‌العظمی شبیری زنجانی بر اثر بیماری کرونا کلیه اعضاء دفتر و بستگان وی تحت قرنطینه قرار گرفته‌اند تا مورد معاینه و در صورت لزوم آزمایش قرار بگیرند.

بنا بر این گزارش، مرحوم خواهر زاده حضرت آیت‌الله و نیز خاله زاده آقای میرمحمدی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و بسیار فعال در امور کمک به فقرا و نیازمندان و ساعی در انجام مراسمات دفتر و یاری به دیگران بود. در پی این واقعه حضرت آیت‌الله نیز در قرنطینه قرار گرفته‌اند.

تکذیب خبر قرنطینه آیت‌الله شبیری زنجانی

رئیس دفتر آیت‌الله شبیری زنجانی از مراجع تقلید روز سه‌شنبه در گفت گو با ایرنا، اعمال قرنطینه برای این مرجع تقلید و دفتر ایشان را به خاطر بیماری کرونا تکذیب کرد و گفت: حال این مرجع تقلید خوب است و در منزل در حال استراحت هستند. حجت‌الاسلام محمد رضا باباخانی همچنین در خصوص فوت یکی از اعضای دفتر در روزهای اخیر و ارتباط دادن آن با بیماری کرونا گفت: آقای فاضلی مسئول مالی دفتر از دو هفته قبل بیمار بودند، ایشان سابقه بیماری دیابت داشتند و فوت معلوم نیست به‌دلیل سرماخوردگی، آنفلوانزا یا کرونا باشد ولی سابقه بیماری داشتند. سیدمهدی شبیری‌زنجانی، نوه آیت‌الله شبیری زنجانی با تأیید فوت آقای فاضلی از اعضای دفتر پدربزرگش بر اثر بیماری کرونا، به ایلنا گفت که پدربزرگش از یک هفته پیش در منزل هستند و حتی در برنامه نماز جماعت حرم حضرت معصومه(س) هم شرکت نکردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟