طـالـع بینی روزانـه متولدین فروردین

فروردین

طالع بینی امروز شما نشان می دهد اغلب از وضعیت جسمانی و سلامتی خود شکایت می کنید. امروز تعادل بدنی شما کم می شود. زمان آن رسیده که چکاپی صورت دهید و از سلامت خود مطمئن شوید. شما دوست دارید چیزهای جدیدی کشف کنید. علاقه شما به دانش باعث می شود انرژی شما زیاد شود. زمانی را هم به استراحت اختصاص دهید. از کارهای بیهوده اجتناب کنید. امروز سعی کنید گول ظاهر ایده آل فردی که ملاقات می کنید را نخورید. حواستان را جمع کنید و همه چیز را در نظر بگیرید. زندگی فقط ظواهر نیست. امروز همه عناصر در جای درستی قرار دارند تا شما در کارتان پیشرفت کنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی امروز شما نشان می دهد بهره زیادی از امروز نمی برید. ممکن است با مسئولیت های اضافه، فشار کاری کسی دیگر، درگیری بی خود، ناتوانی در تمرکز و آشوب در همه چیز مواجه شوید. شوروشوقتان در حال کم شدن است و هیچ کاری درباره ی آن نمی توانید بکنید. فضای پایدار امروز پیشینه خارق العاده ای برای برگشت به ریتم نرمال زندگی فراهم می کند. روزتان در دیگر جنبه ها نیز پر از موفقیت خواهد بود. باید مطمئنتان کنیم که همراه با کسب و کار، فرزندان و زندگی عشقیتان همه چیز بهتر خواهد شد.ل امروز کم پیش می آید، پس از آن بهره ببرید. با اعتماد به نفس پیش بروید تا شکست نخورید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین خرداد

خرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد با وجود اینکه شما تعهداتی را به دیگران داده‌اید که باید آنها را به طور کامل انجام دهید، ولی الا دوست دارید که تا چند هفته دیگر هیچ فعالیت اجتماعی خاصی نداشته باشید. فقط به خاطر اینکه دوست دارید وقتتان را با پرداختن به کارهای شخصی خود بگذرانید، خود را به دردسر نیندازید. درعوض تاجایی که امکان دارد به طور مؤثری وظافتان را انجام دهید و سپس شما همانگونه که دوست داشتید فرصتی خواهید داشت تا در خلوت خودتان به آرامش برسید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین تیر

تیر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد چند هفته آینده تغییرات زیادی در زندگی شخصی شما صورت می گیرد. این شامل روابط شما هم می شود. شما روابط خوبی با دوستان خود دارید، ولی باید حواستان به شخصیت نیرومندتان هم باشد و بگذارید دیگران هم خودشان را نشان بدهند. شما نمی توانید دیدگاه های خود را بر دیگران تحمیل کنید. امروز همه چیز خیلی زود و به میزان چشمگیری تغییر می کند. یک لحظه شما حس خیلی خوبی در مورد رابطه خود دارید و لحظه دیگری افکاری جدی درباره خداحافظی کردن با او دارید. نگذارید احساسات شما از کنترلتان خارج شوند و به شما ضربه بزنند.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مرداد

مرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز انرژیتان کم است. بعلاوه تمایل به هدر دادن این انرژی کم نیز دارید. جروبحث نکنید و از خود یا افراد اطرافتان انتظار زیاد نداشته باشید. تلاشتان برای درگیر شدن در همه چیز ممکن است منجر به خستگی، احساس ناخوشی و نداشتن تمرکز می شود. امروز کاراییتان با عطشتان برای تنوع، بویژه در نیمه اول روز، ترکیب می شود. در تلاشتان برای یافتن ماجراجویی، ممکن است سفری را با یک هدف شروع کنید که خوب تعریف نشده است. همچنین ممکن است تمرکزتان روی یافتن اطلاعات اضافه باشد.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین شهریور

شهریور

طالع بینی امروز شما نشان می دهد گفته شده که علامت میزان به وجود آورنده تعادل در دنیای شماست. اگر این گفته حقیقت داشته باشد پس امروز می‌توان پیشنهاد جدیدی به شما داد، برای اینکه این عدم توازنی که اخیراً برایتان ایجاد شده به شما اجازه استراحت کردن نمی‌دهد. در یک لحظه شما به سمت موضوعی جدید کشیده می‌شوید. لحظه بعد شما کنار کشیده و از خلوت خود بیرون نمی‌آیید. اگرچه هماهنگی‌ای که در نهایت به وجود می‌آید زودگذر است، با این حال اگر شما عملکردهای افراطی‌تان را متعادل کنید احساس خیلی بهتری پیدا خواهید کرد.

طـالـع بینی روزانـه متولدین مهر

مهر

 

طالع بینی امروز شما می گوید شما آدم بسیار جذابی هستید. هیچ کدام از دوستانتان نمی توانند در مقابلتان مقاومت کنند. امروز باید در شخصیت تان هم جلوه های بیشتر لحاظ کنید. از امروز برای تعامل با دیگران استفاده کنید. باید در روابط شخصی و حرفه ای خود دنبال اصالت بیشتری باشید. امروز شما فانتزی های خود را با عشقتان در میان می گذارید. اگر به دنبال یک زندگی آرام می گردید باید وقت بیشتری را با همسرتان بگذرانید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آبان

آبان

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز صبح ممکن است خودتان را در حالتی بیابید که به سمت دیگران یا دانش کشیده می شوید. ممکن است بی هیچ دلیلی چرخه اجتماعی معمول خود را گسترش دهید. ممکن است چیز جالبی یاد بگیرید یا با یک فرد جالب آشنا شوید. نیمه اول روز برای شما مفیدتر است. به منظور اجتناب از افزایش مشاجرات حرفه ای و استاد باشید و سیاست داشته باشید. از امروز استفاده کنید تا جزییات بیشتری را به برنامه قدیمی تان اضافه کنید یا درمورد ایده های خودتان یا افراد دیگر با افراد مخالف بحث کنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آذر

آذر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز شما حالت هایی دوگانه دارید. از یک طرف می‌توانید جنبه‌های مثبت زندگی را ببینید. همه چیز به نظرتان خوب است و شما نقش خود را در این دنیای عظیم کاملاً می‌دانید. اما از طرف دیگر شما از پیشامدهای اخیری که به نظر تغییر ناپذیر هستند راضی نیستید. خوشحالی شما بستگی به تشخیص این موضوع دارد که چه چیزی خارج از حیطه کنترل شماست. با تلاش کردن برای رسیدن به هدفهایی غیر واقعی انرژی خودتان را تلف نکنید، برای نعمتهایی که در حال حاضر دارید سپاسگزار باشید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین دی

دی

در طالع بینی امروز شما آمده شما نسبت به فرد خاصی در اطرافتان تحمل و مدارای زیادی دارید و این احتمالاً به دلیل شخصیت خوب و مهربان شماست. شما معتقدید هر کسی تجربیات و گذشته خودش را دارد. در هر صورت ، هر کسی از اشتباهاتش درس می گیرد. گاهی شما زیاد فروتن نیستید، ولی دوستانتان خیلی خوش شانس هستند که کسی را دارند که می توانند رویش حساب کنند. وقتی صحبت از زندگی شخصی شما می شود، شما گیج می شوید و پریشانید. امروز چیزی را دست کم نگیرید و فردی که برای شما نوید خوشبختی می آورد را جدی بگیرید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین بهمن

بهمن

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز پیروی از برنامه سفت و خشک مشکل ساز خواهد بود. کارتان در هنگام روز ممکن است محدود به ساعات کاری نباشد. ممکن است بیشتر از کار واقعی درگیر ارتباطات باشید. ملاقات های کاری با تعداد زیادی شرکت کننده ممکن است نتایج مورد انتظار نداشته باشد. وقت خوبی برای تخیلات آزاد و گسسته نیست، ولی وقت خیلی خوبی برای آزمایش کردن ایده های عجیب است. یاد بگیرید که به صورت انتقادی فکر کنید. این کار کمک می کند که از اشتباهات ناامید کننده قبل از وقوع اجتناب کنید. اگر الهامات شما توسط ملاحظات عملی صورت می گیرد به احتمال زیاد به اندازه کافی قوی نخواهند بود.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اسفند

اسفند

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز شما کارهای بسیار زیادی دارید که باید در محل کار به آنها بپردازید، به گونه ای که حتی شاید نفهمید از کجا شروع کرده‌اید. به جای اینکه دیگران را درگیر مشکل خود بکنید، بهتر است که سریع دست به کار شده و تا حد توانتان تلاش کنید. حتی اگر امروز پیچ و تابهای غیر منتظره‌ای ایجاد شد، فقط نقش موجهای پیشروی کننده را ایفا کنید. زمانی که به جای کنترل کردن یک موضوع فقط تظاهر به انجام دادن این کاری می‌کنید در حالی که واقعاً آن را انجام نداده‌اید، این رفتار شما بسیار مشهود و بارز است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟