تدریس خانم معلم اشنویه ای نشسته بر برف، وسط بوران / آقای وزیر اینجا موبایل آنتن نمی دهد! + عکس

معلم فداکار / به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا ، نشسته است وسط برف ، کتاب در یک دستش و در دست دیگر، موبایلی که سخت به اینترنت متصل می شود. نشسته است وسط برف ، بی تفاوت به سرما ، دستهایش یخ زده اند ، صورتش سرخ سوز است اما عشق تمام وجودش را فرا گرفته است . تصویر او نماد کامل وظیفه شناسی ، عشق و مبارزه است.

2

نشسته است وسط برف تا به ما درس ایثار بدهد، به دانش آموزان درس وظیفه شناسی.

این زن جوان ، نامش نازدار است ، فامیلش افشنگ، معلم است ، معلم دانش آموزان دبستان روستای خالدآبادی، همان روستایی که در آن زندگی می کند. معلم دانش آموزان مقطع ابتدایی روستا.

نازدار افشنگ معلم مقطع ابتدایی شهر اشنویه که در روستای باب خالدآباد زندگی می کند به دلیل آنتن دهی نامناسب تلفن همراه و عدم دسترسی به اینترنت در منزل, مجبور است برای دسترسی به اینترنت و تدریس در سامانه شاد علیرغم برف و سرما به نقاط مرتفع اطراف روستا مراجعه کند.

3

(شیرین جهانگیری)مدیرآموزش و پرورش اشنویه به خبرنگار اجتماعی رکنا گفت:نازدار افشنگ از آموزش دهندگان سخت کوش نهضت سواد آموزی بوده و 2سال است که به صورت حق التدریس در دبستان حاج مصطفی تنها در محله ی امیر آباد اشنویه در پایه سوم ابتدایی مشغول تدریس است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟