شهروند خبرنگار | رکنا

طرح خبرنگاران محلی رکنا

امروزه با گسترش انفجاری رسانه ها و به ویژه رسانه های مجازی، مفهموم شهروند خبرنگار جایگاه ویژه ای در فعالیت رسانه ای و به ویژه رسانه های اینترنتی یافته است.

طرح خبرنگار محلی رکنا، این فرصت را برای تمامی کاربران گرامی فراهم می کند تا به طور فعال در تولید و انتشار اخبار و رویداد ها مشارکت کنند. در این طرح تمامی کاربران نه تنها مصرف کننده اخبار و اطلاعات خواهند بود بلکه سهم مهمی در تولید رسانه ای را بر عهده خواهند گرفت.

از تمامی کاربران گرامی درخواست می شود با تولید خبر، عکس و ویدئو از رویداد هایی که توجه آنان را به خود جلب می کند در پهنه ی رسانه ای امروز جهان حضوری فعالانه داشته باشند.

هرگونه رویداد و خبر جالب و جذابی می تواند در دسترس دیگر کاربران نیز قرار گیرد مشروط بر آن که منافی و غفت و عرف عمومی و قوانین و مقررات کشور نباشد.

پایگاه خبری اطلاع رسانی رکنا در ماه به سه تن از کاربرانی که در بخش های خبر، عکس، عکس/ خبر و ویدئو برترین اخبار و مطالب را ارسال کنند، جوایز نفیسی اهدا خواهد کرد.

فایل پیوست:

از قسمت پایین فایل های خود را برای ارسال انتخاب کنید.بعد از انتخاب فایل منتظر بمانید تا فایل های شما به صورت کامل آپلود شوند