عکس لو رفته از سارا و نیکا در حمام !

سارا و نیکا دو خواهر دوقلو که با حضور در سریال پایتخت به شهرت رسیدند و البته خیلی نتوانستند از این معروفیت محافظت کنند و خیلی زود گرفتار حاشیه شدند و از حضور در صداوسیما محروم شدند سارا و نیکا در خارج از ایران ساکن هستند. سارا و نیکا در فضای مجازی بسیار فعال هستند سارا و نیکا اولین بار در سن 6 سالگی برای یک فیلم سینمایی انتخاب شده بودند سارا و نیکا حواشی زیادی در اینستا گرام دارند.

 سارا و نیکا با توجه به اینکه بیشتر عمر خود را در سوئد گذراندند خیلی در روابط خود با پسران غریبه و البته خود پوشش و تصاویری که از خود منتشر می کنند توجیه نبودند که مصداق این موضوع هم حضور آن ها در استخر مختلط بود که وقتی عکس های این دو خواهر دوقلو منتشر شد خواشی زیادی به وجود آورد.

 

سارا و نیکا

بعد از انتشار ای تصاویر عده ای گمان می کردند با توجه به این که سارا و نیکا در خارج بودند و خیلی با فرهنگ ایرانی اسلامی آشنا نیستند و از طرفی سن و سال زیادی هم ندارند مسئولان صداو سیما از اشتباه این دو خواهر می گذرند اما این اتفاق نیوفتاد و این دو بازیگر از فصل پایانی پایتخت کنار گذاشته شدند و حتی این شائبه مطرح شد که اگر قرار باشد روزی دوباره پایتختی ساخت شود سارا و نیکا اجازه حضور در آن را ندارند.

البته خود سارا و نیکا هم بعد از اینکه تقریباً برایشان مسجل شد که دیگر شانسی برای حضور در تلویزیون ایران ندارند گویی با خیال راحت و طیب خاطر در فضای مجازی حضور پرنگ تری پیدا کردند و هر از چند گاهی عکس و تصاویر نامناسبی از آن ها منتشر می شد نمونه اش هم همین عکسی که به تازگی از نیکا منتشر شده که خانم تو حموم از خودش سلفی گرفته است.

 

سارا و نیکا هر کدام در اینستاگرام حدود یک میلیون دنبل کننده دارد و هر چند وقت یکبار هم زو به زود به کاربران جایزه میدهن که قطعا این کار دلیلی جز جذب فالوور بیشتر ندارد. در ادامه استوری های جدید نیکا رو در همین راستا مشاهده می کنید. 

حالا که مخاطبان این دو خواهر میلیونی شد فرصت را برای کسب درآمد از طریق تبلیغ مناسب دیدند اما به مانند حواشی و اشتباهاتی که این دو خواهر بعد از فصل پنجم و ششم پایتخت داشتند باز هم دچار لغزش شدند و برای تبلیغ به سراغ رمز ارز و سیگنال فروشی رفتند و به طور پیوسته صفحه اینستاگرام علی حسنی که چهره خیلی موجهی هم نیست را تبلیغ کردند که با واکنش های منفی زیادی مواجه شد.

سارا و نیکا

نیکا فرقانی چند باری است که تبلیغ یک این پسر جوان به نام علی حسنی را می کند. این پسر در کار ارز دیجیتال است و به مردم نحوه پولدار شدن را آموزش می دهد! نیکا به نظر می رسد آن قدرها که باید از کار او سر درنمی اورد اما با توجه به تبلیغاتی که برای علی حسنی انجام می دهد مشخص است که یا رابطه ای در میان است و یا پول خوبی در قبالش دریافت کرده.

البته تبلیغات میان بازیگران بیشتر از بلاگرهای اینستایی شده و حتی خیلی از هنرمندان رده بالا هم این حرکت را برای کسب درامد هنگفت انجام می دهند دیگر چه برسد به دو دختر جوان!

وقتی سارا و نیکا برای مامانشون هم تبلیغ می کنن!

سارا و نیکا انگار علاقه زیادی به لایو گذاشتن دارند البته این دو خواهر به تازگی در لایو یک مهمان هم داشتند. در ادامه لایو جدید نیکا فرقانی را مشاهده می کنید که مامانشم به لایو میاره و ظاهرا مامان جان هم دستی در تلویزیون داشته و به گفته خود در برنامه "به خانه بر میگردیم" اومده بوده!

 

13

منبع: شایانیوز

 

کدخبر: 754805 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟