لو رفتن عکس الهه حصاری در لباس خواب خرگوشی

الهه حصاری بازیگر سینما و تلویزیون است. الهه حصاری متولد 18 مرداد 1369 در تهران است. الهه حصاری با بازی در سریال شبکه خانگی «ممنوعه» بسیار بیشتر از بازی در تلویزیون دیده شد. الهه حصاری مربی یوگا شده و عطرباز است. عکسی از الهه حصاری را با مادرش ببینید.

حصاری الهه

الهه خصاری

الهه حصاری در خانواده اش دو خواهر خوشگل دیگر هم دارد تازه اگر مامان جوان و جذابش را در نظر نگیریم. اما وی تا به حال از پدر خود تصویری منتشر نکرده که این خودش برای کاربران جای سوال است.

حصاری الهه

الهه حصاری هنرمندی بی حاشیه است که در اینستاگرامش بیش از 1 میلیون فالوور و تیک آبی نیز دارد. خانم بازیگر از آن دسته هنرمندانی است که هم هواداران خود را دارد و هم به خاطر مدل اخلاقی اش خیلی ها او را دوست ندارد. اما از این ها که بگذریم همانطور که گفتیم او مادری جذاب دارد که بیشتر میخوره خواهرش باشد تا مادر! در ادامه تصویری از این دو عزیز را مشاهده می کنید.

شروع فعالیت و بازیگر شدن الهه حصاری

علاقه اش به بازیگری او را به کلاس های بازیگری کشاند، آشنایی اش با ابراهیم وحیدزاده کارگردان خیلی زود او را حرفه ای وارد کار سینمایی کرد و در اولین فیلم اش بنام تاکسی نارنجی در سال ۸۷ جلوی دوربین این کارگردان رفت.

سلفی الهه حصاری

الهه حصاری مربی یوگا می شود!

رشته تحصیلی من تربیت بدنی بود و از همان کودکی عاشق ورزش کردن بودم و دنبالش کردم که بعد از مدتی ماجرا برایم جدی تر شد. دنبال مدارک فیتنس و بدنسازی رفتم، زمانی که ورزش یوگا در کشورمان مطرح شد خیلی به آن علاقمند شدم که بعدا متوجه شدم ورزش آسانی هم نیست.

من استاد خوبی داشتم و دوره های کامل این رشته را گذراندم و مدرکم را در این زمینه هم گرفتم.

حصاری

الهه حصاری عطرباز حرفه ای!

من خیلی عطر دوست دارم. برند مورد علاقه من هم لانکوم و جی وان چی هست. دیور را هم خیلی دوست دارم و هر محصول جدیدی هم که تولید می کند را دوست دارم که داشته باشم. آنقدر عطر دوست دارم که شاید حتی بشود گفت عطرباز هستم.

منبع : شایا نیوز

کدخبر: 749619
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟