رونمایی از شوهر خانم بازیگر چادری گاندو ! + 4 عکس تولدی

سوگل طهماسبی (زادهٔ ۲۵ بهمن ۱۳۶۴ در اصفهان) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ایران است. سوگل طهماسبی اصالتی بختیاری دارد. سوگل طهماسبی بزرگ‌شدهٔ اهواز و دارای فوق‌دیپلم گرافیک است. سوگل طهماسبی سال اول دبیرستان در اهواز موفق به دریافت جایزه از جشنوارهٔ تئاتر استان شد.سوگل طهماسبی به تازگی عکس جدیدی در فضاس

به گزارش رکنا، سوگل طهماسبی در دومین سالگرد ازدواج خود و همسرش عکس هایی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی کیست؟!

به گزارش رکنا، سوگل طهماسبی از ماجرای  ازدواجش و دلیل انتخاب همسرش در برنامه شب نشینی شبکه جام جم گفت. طهماسبی صحبت هایش را با اشاره به وضعیت کاری این روزهایش آغاز کرد و گفت:  فیلم برداری نجلای 2 را شروع کرده ایم. یک ماه و نیم است نجلا را شروع کرده ایم تا سال 1401 پخش شود. هنوز برای قضاوت و حاشیه سازی درباره تغییر بازیگر و حضور محیا دهقانی زود است. فعلا در تهران کار می کنیم بعدا برای فیلم برداری به جنوب خواهیم رفت. اگر قرار شد به نجلا جایزه دهند باید به همه بازیگران جایزه داده شود چون همه مکمل هستند و کسی برتری بر دیگری ندارد. تا انجایی که بدانم برای نزدیک شدن به گویش و رفتار یک جنوبی اصیل به دوستانم کمک می کنم.

وی نظرش را درباره کار جدیدش اینطور بیان کرد: برای من قصه دوم پیچیده تر و قوی تر از قصه یک است چون هر قسمت داستان پر از شگفتانه است حتی برای من بازیگر.

بازیگر سریال «کیمیا» گفت: اصالتا از سمت پدری بختیاری هستم؛ بختیاری‌ها در ییلاق و قشلاق به چارمحال یا خوزستان کوچ میکردند، عده‌ای در چارمحال و عده دیگری در خوزستان می‌ماندند و ما از آن دسته از افرادی بودیم که خوزستان ماندیم اما در دوران جنگ اصفهان بودیم.

طهماسبی درباره پیشینه کاری خود گفت: تئاتر را از 9 سالگی آغاز کردم از 16 سالگی در تهران پیش خواهر بزرگترم زندگی می‌کردم؛ در همین سن جلوی دوربین رفتم و حالا که 36 سال دارم نزدیک 20 سال است کار می کنم. پدر و مادرم آنقدر هنر دوست بودند که به انتخاب و مسیرم احترام می گذاشتند.

وی در پاسخ به این سوال که چه ویژگی مثبتی را از مادرش هدیه گرفته و دوست دارد به فرزندش انتقال دهد تصریح کرد: احترام گذاشتن به نظرات فرزند و دادن حق انتخاب به او تجربه ای است که از مادرم گرفته ام و دوست دارم به فرزندم هم همین ویژگی را ارائه دهم.

سوگل طهماسبی

بازیگر معروف که فردا دومین سالگرد ازدواجش فرا می رسد، درباره زندگی مشترکش اظهار داشت: پس از ازدواج جوان‌تر و شاداب تر شده ام همسر مرد بسیار خوبی است انشالله شوهر خوب نصیب همه بشود. همسرم هم خوشحال است چون همسری پرانرژی و هدفمند دارد.

طهماسبی دلیلش برای ازدواج با مردی جنوبی را تشابه فرهنگی خواند و عنوان کرد: ما جنوبی ها فرهنگ هایی مخصوص به خودمان داریم و آدم های بی شیله پیله و بدون تعارفی هستیم. گویا آفتاب خوزستان جزئی از وجود جنوبی ها است و همین باعث شده انسان‌های خونگرمی باشند. دوست داشتم همسرم فرهنگ ما را بفهمد به همین دلیل همسرم را از بین جنوبی ها انتخاب کردم.

وی با بیان برخی از اخلاق‌های خوب جنوبی‌ها در زندگی روزمره ادامه داد: خوشحالم که جنوبی هستم. عاشق لهجه و فرهنگم هستم و این را در خانواده ام هم پیاده می کنم.

بازیگر معروف بیان کرد: سعی می کنم سر کار خوش اخلاق باشم حتی اگر به عنوان یک آدم عادی حالم خوب نیست. دیگران مقصر مشکلات من نیستند و سعی می کنم با دیگران رفتار خوبی داشته باشم اما گاهی هم انرژی ام کم می شود.

طهماسبی درباره علاقه‌اش به سفر کردن گفت: عاشق سفر هستم و کوهرنگ را خیلی دوست دارم خیلی بکر و زیبا است و سرچشمه زاینده رود است. دنیای عجیب و غریبی است و فرهنگ زیبایی دارد.

وی ویژگی خوب خودش را لبخند زدن معرفی کرد و افزود: لبخند اتفاق قشنگی است. این یادگاری را از مادرم دارم چون او در بدترین شرایط زندگی هم لبخند می زند و این را به من هم یاد داده است. لبخند هزینه ای ندارد اما می تواند انرژی خوبی به آدم های اطراف ما بدهد.

بازیگر پرکار تلویزیون عنوان کرد: واکسن برکت را تزریق کرده ام. همکارانم هر روز با استرس و مظلومانه جلوی دوربین می روند به این دلیل که به دنبال سرگرمی ایجاد کردن برای مردم در خانه هستیم. امید است برای هنرمندان تدبیری صورت گیرد.

طهماسبی ادامه داد: کارهای پلیسی را دوست دارم؛ قبلا کاراته کار می کردم ولی چون در مسابقات آسیب دیدم دیگر نتوانستم کار کنم. حالا هم ورزش های روتین را انجام می دهم.

وی درباره کارهای اخیرش توضیح داد: از گاندو خیلی خاطره خوب دارم، این سریال پنجمین کارم با جواد افشار است و او انقدر بینظیر است که به خاطر خلق خوب و هدایت ماهرانه‌اش در پروژه خاطرات خوش از خودش بر جا می گذارد. من هم اگر پیشنهادی از سوی افشار داشته بلشم با کمال میل قبول می‌کنم.

بازیگر سریال «خانه امن» درباره این اثر گفت: سریال خانه امن هم تجربه خوبی بود. در گاندو نقش مثبت هستم و در خانه امن اولین بار بود که تجربه بازی در نقش منفی را داشتم که تابو شکنی بزرگی برای من بود و خداراشکر بازخوردها برای من خوب بود و به عنوان شخص منفی مخاطبان مرا قبول کردند.

طهماسبی افزود: کیمیا را خیلی دوست دارم روزی نیست که با آزیتا حاجیان سر صحنه نجلا درباره کیمیا حرف نزنیم. یک عده انسان درجه یک در رشته خودشان که همه با هم خوب بودند برای ساخت کیمیا دورهم جمع شده بودند، همه چیز عالی بود و پشت صحنه خیلی قوی داشت. من با کیمیا بین مردم شناخته شدم و حالا بعد از پنج سال همه هنوز به من نرگس می گویند.

کدخبر: 713878
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟