رسوایی جدید رژیم اسرائیل + عکس

به گزارش رکنا، گزارش میدانی یک خبرنگار صهیونیست نشان می‌دهد ، وحشت نظامیان رژیم اشغالگر از نیروهای مقاومت مختص شمال فلسطین اشغالی و حزب الله لبنان نیست، بلکه در مقابله با گروه‌های مقاومت فلسطینی نیز کالبدی تو خالی از یک ساختار نظامی هستند.

در این گزارش چه آمده است ؟

در این گزارش درباره این رسوایی آمده است : یکی از یگان های ارتش اسرائیل پایگاه خود را در مرز با نوار غزه تخلیه کرده اما ادوات نظامی و اسناد محرمانه خود را در آنجا رها کرده است.

به نوشته این پایگاه ، حضور میدانی آنها یک ماه پیش در نزدیکی فنس های حائل بین نوار غزه و مناطق(اشغالی) دیگر صورت گرفت و ما با این منطقه کاملا عاری از حضور نظامی اسرائیلی روبرو شدیم در حالی که ارتش موظف است تمام طول مرز را پوشش دهد.

اسرائیل

مشاهدات عجیب یک خبرنگار از پایگاه اسرائیلی

خبرنگار این پایگاه تاکید کرد من به همه جای پایگاه سر زدم ،کاروان ها و مراکز استحمام نظامیان را خالی دیدم، اما در گوشه کنار یک دستگاه حساس را یافتم که از آن برای رصد شلیک موشک ها استفاده می کنند.

بر روی یکی از درب ها دستورالعمل اقداماتی که پیش از ترک محل باید انجام داد را خواند، اما ظاهرا هیچ کس به آن عمل نکرده بود ، نه تنها تمام تجهیزات اداری بلکه بدتر از آن پرونده نحوه عملکرد یگان در نوار غزه به ویژه در مرکز آن هم در آن جا به جای گذارده شده بود.

این پرونده محرمانه متعلق به ماه گذشته است و در آن دستورالعمل مربوط به گشودن آتش و سناریوهای متنوع مقابله با رخنه و عبور از مرز و نیز ساز و کارهای تقابل با گروگانگیری درج شده است.

به نوشته یانت این پرونده تحویل ارتش اسرائیل داده شد و آنها قول دادند که تحقیقات خود را در این زمینه انجام داده و فورا اسناد و ادوات موجود در این نقطه را تخلیه کنند.‎گفتنی است پیش از این نیز رسانه های رژیم صهیونیستی از رسوایی تانک های بدون سرنگشین و ماکت های قرار داده شده در طول مرز فلسطین اشغالی با جنوب لبنان پرده برداشته بودند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟