ترور شهید فخری زاده برای کاهش قدرت ایران بود

به گزارش رکنا، سیدجواد ساداتی‌نژاد با اشاره به ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده گفت: ترور شهید فخری زاده را می توان یک تلاش سازمان یافته رژیم صهیونیستی برای کاهش قدرت ملی و موتور موثر ساختار راهبردی ایران دانست. واقعیت این است که رژیم جعلی اسرائیل، مبنای اصلی و اقتدار فراملی خود را براساس ترور قرار داده است.

وی ادامه داد: واقعیت این است که تیم های ترور و مجموعه های اطلاعاتی اسرائیل در بسیاری از موارد کمتر ردپایی از خود به جا گذاشته اند و به همین دلیل است که اسرائیل هیچ گاه مسئولیت اقدامات مخرب و تروریستی خودش را به عهده نگرفته است.

نماینده مردم کاشان،آران و بیدگل در مجلس مطرح کرد: مساله اصلی رژیم جعلی اسرائیل در ارتباط با ترور شهید فخری‌زاده یک موضوع کاملاً مشخص و روشنی است چراکه از سال‌های گذشته آمریکا و اسرائیل تلاش داشتند تا روند معادله قدرت در ایران را کُند کنند.

ساداتی نژاد با بیان اینکه شهید فخری زاده نماد تولید قدرت در حوزه ساخت‌های هسته‌ای کشور است، تاکید کرد: آمریکایی‌ها تلاش های زیادی انجام دادند تا موقعیت ایران را از طریق پروتکل الحاقی و کنوانسیون‌های بین‌المللی محدود کنند و پروتکل‌هایی که در ارتباط با برجام به ما تحمیل شد، اطلاعات ویژه‌ای را درباره ساختار هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در اختیار کشورهای غربی قرار داد.

راهی را که شهید فخری زاده ها آغازکرده اند،هرگز متوقف نمی شود

وی با بیان اینکه نمایندگان در قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها از منافع ملی صیانت کردند،مطرح کرد: باتوجه به حق جمهوری اسلامی بر پیگیری مجازات قطعی آمران و عاملان این اقدام تروریستی در چارچوب اصل دفاع مشروع و مقابله با اقدامات تروریستی سازمان یافته، نباید بگذاریم دشمن در مقابل مماشات ما درباره قدرت و توانایی جمهوری اسلامی دچار اشتباه محاسباتی شود.

این نماینده مردم درمجلس با بیان اینکه دشمنان باید بدانند راهی را که شهید فخری زاده ها آغازکرده اند،هرگز متوقف نخواهد شد، تاکید کرد: خون بهای شهید سلیمانی ها و فخری زاده ها اخراج کامل آمریکایی‌ها از منطقه و نابودی رژیم صهیونیستی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟