رکنا: در اعتراض به حملات هوایی ائتلاف غربی به سوریه، روس‌های کریمه‌ای عکس رهبران این کشورها را آتش زدند. از طرفی، از جرمی کوربین رهبر حزب کارگر انگلیس به دلیل مخالفت با سیاست‌های تهاجمی انگلستان مانند یک قهرمان تقدیر شد.

حجم ویدیو: 4.01M | مدت زمان ویدیو: 00:00:36

به گفته‌ی روسلان بلبک نماینده‌ی کریمه در پارلمان روسیه، حدود پنجاه نفر در این تظاهرات اعتراضی که توسط جوانان کریمه شکل گرفته شرکت داشتند. 
یکی از خبرگزاری‌های کریمه نوشته است: اهالی کریمه تجاوز Rape ائتلاف غربی به سوریه را جرمی علیه قوانین سازمان ملل قلمداد می‌کنند. خیلی معنی‌دار است که حمله هوایی علیه سوریه ساعت چهار صبح شروع شد. دقیقا همان ساعتی که هیتلر حمله‌اش را به روسیه آغاز کرده بود.
از طرفی دیگر جرمی کوربین رهبر حزب کارگر انگلستان در تیتر اول خبرهای روسیه جای داشت. انتقادهای او از تهاجم انگلستان و تشکیکش در پیدا شدن سندی محکم در مورد استفاده‌ی سوریه از سلاح شیمیایی، از طرف روس‌ها تحسین شده است. روزنامه‌ی رسمی کرملین در این مورد تیتر زده بود: رهبر حزب کارگر پادشاهی متحده در مورد مشروعیت حمله هوایی غرب علیه سوریه مردد است. در پی این موضع‌گیری‌ها مردم کریمه جرمی کوربین را مانند یک قهرمان تمجید کردند. 
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها