ال کومرکیو قدیمی ترین روزنامه پرو از او پرسیده است: «بزرگ ترین درسی که پدرتان طی ماه ها زندگی در کاخ سفید به شما داده چیست؟ و البته بهترین درسی که شما به او داده اید چیست؟»
دختر بزرگ رئیس جمهوری امریکا در پاسخ به این سوال گفته: «پدرم به من یاد داده که شجاع باشم، بزرگ فکر کنم و همیشه کاری را بکنم که فکر می کنم درست است. او به من یاد داده که روی کاری که انجام می دهم و وظیفه ای که بر دوشم گذاشته اند تمرکز کنم و هرگز تسلیم نشوم».
ایوانکا در شرایطی چنین پاسخی داده که اف بی آی دستور داده که دفتر وکیل شخصی ترامپ Trump مایکل کوهن، برای یافتن سرنخ و رد پایی از همکاری با روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 گشته شود. کوهن پیش تر تلاش کرده بود از درز اطلاعاتی علیه ترامپ جلوگیری کند.
قرار بود دونالد ترامپ این هفته به کشورهای امریکای لاتین سفری داشته باشد تا در کنفرانسی در لیما شرکت کند. اما کاخ سفید طی بیانیه ای اعلام کرد ترامپ به این سفر نمی رود تا روی اوضاع سوریه و بررسی حمله شیمایی در غوطه تمرکز کند و به جای او مایک پنس معاون اول کاخ سفید جای او را پر خواهد کرد. چهارشنبه شب ایوانکا ترامپ هم خبر داد که به همراه جارد کوشنر همسرش راهی لیما می شوند. ایوانکا در جریان سفرش در کنفرانسی پیرامون توانمند سازی اقتصادی زنان هم شرکت کرد.
او در این باره گفته بود: «من به شدت هیجانزده هستم و دنبال فرصتی هستم که به اقدامات مهم دولت امریکا و تلاش های پدرم برای توانمندسازی زنان در سراسر جهان اشاره کنم». برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

سمانه شوهرش را پای تخت خواب غافلگیر کرد+ عکس

لحظه آزار دختر توسط فوتبالیست خارجی و 3 دوستش+ فیلم و عکس

سرقت شبانه 2 دستگاه عابربانک در میدان مادر تهران + عکس

هربار به خانه منصور می رفتم زنان خیابانی را در اتاقش می دیدم

دردسر برای قاضی پرونده 2 جوان شیطان صفت +عکس

زن جوان تهرانی برای شوهرش به خواستگاری رفت! + عکس

مردی زن بد حجابش را خفه کرد!

دانشجوی دختر دانشگاه امیر کبیر هومن دزد کیفش را تحویل پلیس داد!

شوهرم به خوابم آمد و محل دفن پسر گمشده مان را گفت / زن ساروی به پلیس گفت + عکس

شکایت شراره دختر دانشجو از خواننده قلابی پاپ!

این دختر را می شناسید او می گوید: مرا رها نکرده اند! + فیلم و عکس

سوء قصد زن دوجنسه به خانم همکارش که با یک پسر جوان ارتباط پنهانی داشت! +عکس

آیا این خبر مفید بود؟