فیلم اقدام ناباورانه 2 جوان ایرانی در بانک با یک ماسک!
حجم ویدیو: 2.56M | مدت زمان ویدیو: 00:00:20

به گزارش رکنا، از زمانی که کرونا وارد کشورمان شد و هر روز تعداد زیادی از هموطنانمان و عزیزانمان را به کام مرگ کشاند، مسئولان وزارت بهداشت به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تأکید دارشتند. حتی حالا که یک سال وچندماه از ورود این مهمان ناخوانده به کشورمان می گذرد رعایت پروتکل های بهداشتی مؤثرترین راه برای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری منحوس است.

استفاده ازماسک ،ضدعفونی کردن دست ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی مواردی است که همواره به آن تأکید شده است اما این روزها افرادی را شاهد هستیم که بدون توجه به این پروتکل ها و بدون ترس از کرونا زندگی را سپری می کنند.

اما گاهی اوقات اتفاق هایی رخ می دهد که عمق فاجعه را بیشتر از قبل نشان می دهد. فاجعه ای که در یک قدمی هم وطنانمان به کمین نشسته است.درست مثل ماجرای هولناکی که در یک فیلم چند ثانیه ای از دو جوان که دربانک هستند منتشر شده است.

در این ویدیو دو مرد جوان پشت پیشخوان یک بانک ایستاده اند. اولین مرد جوان ماسک به صورت دارد و مشغول انجام کارهایش است اما جوان دیگر بدون ماسک ایستاده. در فیلم تقریبا مشخص است که مأمور بانک به پسرجوان تذکر می دهد تا ماسک استفاده کند.

تا اینجای ماجرا خیلی عجیب و غریب نیست و شاید در طول روز با افراد زیادی روبه رو شده باشیم که اعتقادی به استفاده از ماسک ندارند. اصل ماجرا از آنجایی آغاز می شود که پسرجوان اولی پس از پایان کارش ماسکی که به صورت زده است را در می آورد و به جوان دوم که ماسک ندارد می دهد. پسر جوان هم همان ماسک را به صورت می زند تا کارمند بانک کارش را راه بیاندازد.

این اتفاق شاید در نگاه اول خنده دار به نظر برسد اما امروز در اول اردیبهشت ماه 1400 ، حدود 388 نفر از هم وطنانمان به دلیل ابتلا به ویروس منحوس کرونا جانشان را از دست دادند و 388 خانواده عزادار شدند . در میان این افراد جان باخته چند نفر همیشه ماسک می زدند از ترس اینکه دیگر فرصتی برای زندگی کردن با  خانواده هایشان  نداشته باشند اما به خاطر آدم هایی اینچنینی که نه تنها پروتکل‌ های بهداشتی را رعایت نمی کنند بلکه همه این موارد بهداشتی را به مسخره می گیرند جان باختند و از دیدن خانواده هایشان محروم شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟