پیش‌بینی ما بر این است که محبوب‌ترین رنگ پاییز امسال برای لاک، زغالی خواهد بود. رنگی تیره اما شیک که با حال و هوای پاییز به‌خوبی هماهنگی دارد. این رنگ در بیشتر لباس‌های اسپرت و نیمه‌رسمی قابل ست کردن و همراهی است.

سال 2016 را باید سال رنگ‌های ملایم معرفی کرد؛ حتی در تابستان که رنگ‌های تند بازار Store را تصاحب می‌کنند، امسال رنگ‌های ملایم مد بود. در پاییز هم این جریان ادامه دارد و یک صورتی یخی می‌تواند به‌روزبودن شما را نشان دهد.

رنگ زرشکی در تمام فصول سال حضوری فعال دارد و هرجا کم آوردید، می‌توانید از این رنگ برای به‌روزبودن‌تان کمک بگیرید. یادتان باشد این رنگ همیشه برای موقعیت‌های رسمی و در کنار لباس‌های فاخر انتخاب خوبی به شمار می‌آید.

مناسب‌ترین نام برای این رنگ خاکی است؛ کرم‌رنگی که تیرگی به خودش گرفته و مقداری خاکستری در خودش دارد. البته در این رنگ مقداری یاسی هم وجود دارد، اما مهم‌ترین نکته این است که رنگی شیک و مناسب برای تمام موقعیت‌هاست.

در روزهای پاییزی، داشتن دستانی زیبا مستلزم لاکی خوش‌رنگ است. معمولا رنگ لاکی از خانواده قهوه‌ای‌ها را در پاییز و زمستان استفاده می‌کنند تا بیشتر به چشم بیاید. البته توصیه ما این است که خانم‌هایی که پوست دستشان تیره است، از این رنگ استفاده نکنند زیرا پوست دست را کدر می‌کند.

اگر از لاک بنفش در فصل زمستان استفاده کنید، ضرر نمی‌کنید. فقط یادتان باشد این رنگ لاک برای دستانی با پوست‌های تیره توصیه نمی‌شود.

در تابستان، آبی آسمانی مد بود که حالا جای خودش را به آسمان گرفته داده است. این رنگ ترکیبی از آبی آسمانی و مقداری خاکستری است که حالا تیرگی لازم برای روزهای سرد سال را دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟