شغل افراد و فعالیت های که دارند نقش زیادی در هضم غذا و خروج مواد زائد دارد. افرادی که به صورت نشسته و پشت میز کارهای خود را انجام می دهند، دارای معده بزرگتر و روده های تنگ تری از حالت طبیعی می باشند.

 شغل افراد و فعالیت های که دارند نقش زیادی در هضم غذا و خروج مواد زائد دارد. افرادی که به صورت نشسته و پشت میز کارهای خود را انجام می دهند، دارای معده بزرگتر و روده های تنگ تری از حالت طبیعی می باشند. این افراد به انواع بیماری های معده و ترشح اضافی اسید معده و آنزیم ها در این ناحیه باعث بزرگ شدن معده و اضافه شدن ترشحات و عوارض دیگر مانند ورم و زخم و تورم قابل مشاهده مبتلا می شوند.

وارد شدن فشار بر معده باعث بزرگ شدن آن و جمع شدن روده ها باعث تنگی و عدم هضم و نقصان حرکت غذاها در روده باعث به وجود آمدن تنگی و گاهی ورم و عوارض دیگر در روده کوچک و بزرگ می شود.افرادی که بیشتر زمان زندگی خود را به حالت ایستاده و یا خوابیده می گذرانند دستگاه هاضمه آنها یکنواخت تر بوده و قطعه اعضای داخلی بهم نزدیک تر می باشد و اشخاصی که بیشتر از سبزی ها و میوه ها و مواد سلولزی بهره می گیرند دارای دستگاه هضم و دفع بهتر می باشند و کمتر به امراض این دستگاه دچار می شوند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟