رک پلاس استایل کدخبر: 250713 ارسال پرینت 162

رکنا: دیوید بکهام خوش تیپ است و خوش پوش و شکی هم در این نیست. در دنیای مد دیوید بکهام قوانین و رازهایی برای انتخاب لباس وجود دارد که همسرش در ان نقش به سزایی را ایفا می کند.

دیوید بکهام با نام کامل دیوید رابرت جوزف بکهام (به انگلیسی:David Robert Joseph Beckham) (زاده 2 مه 1975 در لندن)، فوتبالیست مشهور بریتانیایی است. او اولین بازی ملی خود را در اول ژوئن 1996 انجام داد.همسر او ویکتوریا آدامز یکی از خوانندگان گروه اسپایس گرلز است. او چهار فرزند به نام های بروکلین (متولد 4 مارس 1999)، رومیو (1 سپتامبر 2002)، کروز (20 فوریه 2005)و هارپر(متولد 10ژوئیه 2011) دارد.
دیوید بکهام به جرات یکی از ستاره های دنیای مد است و پوشش و لباس های او در مراسم و فرش قرمزها همیشه نظر همه را به خود جلب کرده است. حالت چهره و انتخاب مناسب لباس به تناسب مراسم و فضایی که در ان قرار خواهد گرفت نمی تواند بی برنامه باشد. دیوید بکهام یکی از سوپر استارهای دنیای ورزش و مد است که به گفته ی خودش 99 درصد لباس های او را ویکتوریا بکهام یعنی همسر دیوید بکهام انتخاب می کند. برگزیده ای از بهترین لباس های اسپرت و رسمی این فوتبالیست پیشتاز در عرصه مد را در این بخش مشاهده خواهید کرد.

تیپ-دیوید-بکهام

تیپ-دیوید-بکهام (1)

تیپ-دیوید-بکهام (2)

تیپ-دیوید-بکهام (3)

تیپ-دیوید-بکهام (4)

تیپ-دیوید-بکهام (5)

تیپ-دیوید-بکهام (6)

 

دیوید بکهام در تبلیغات هم حضور پررنگ دارد به خصوص در تبلیغات لباس و اکسسوارهای مردانه که نمونه هایی از این عکس ها را در زیر می بینید.

تیپ-دیوید-بکهام (7)

تیپ-دیوید-بکهام (8)

تیپ-دیوید-بکهام (10)

تیپ-دیوید-بکهام (11)

تیپ-دیوید-بکهام (12)

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر