رک پلاس استایل کدخبر: 226701 ارسال پرینت 38

رکنا: این یکی از مهمترین سوال هایی است که برای اغلب آقایان به وجود می آید و همیشه نیز به صورت یک ابهام در ذهنشان می ماند. واقعا چه پیراهن هایی قابلیت این را دارند که روی شلوار و کمربند شما بیفتند و چه پیراهن هایی این قابلیت را ندارند؟ در این مطلب به بررسی این موضوع می پردازیم.

انتخاب کردن یک پیر‌اهن و پوشیدن آن به صورتی که روی شلوار شما بیفتد کار پر ریسکی است. اگر این کار به درستی انجام نشود شما همانند کسی می شوید که کمی خسته و درمانده شده و از مد و فشن هم چیزی سرش نمی شود. اکثر پیر‌اهن ها برای این طراحی شده اند که داخل شلوار شما قرار بگیرند. ولی این به این معنی نیست که شما از انداختن پیرا‌هن روی شلوارتان خجالت بکشید. این کار را باید با دقت و حوصله بیشتری انجام دهید.

اولین نکته ای که باید در نظر داشت این است که وقتی این کار را می کنید عملا تیپ غیررسمی زده اید. پیراهن شما به راحتی چروک می شود و نمی توان جلوی این مشکل را گرفت. اکثر آقایان به دنبال طول مناسب برای پیرا‌هن هستند که کار درست هم همین است و باید طول پیراهن شما نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد. پیدا کردن این پیرا‌هن ها کمی سخت است ولی اگر حوصله کنید و جدی به دنبال آن ها باشید حتما یکی پیدا خواهید کرد.

ولی هستند پیرا‌هن هایی که برای روی شلوار انداخته شدن طراحی شده باشند. در این پیرا‌هن ها ما شاهد طول مناسبی هستیم که تقسیم بندی بالاتنه و پایین تنه شما را به هم نزند و زیبایی پیر‌اهن روی بدن شما حفظ شود. طول مناسب این پیرا‌هن ها به گونه ای باید باشد که پایین آن ها دقیقا بین کمربند و زیپ شلوار شما قرار بگیرند.

پیراهن هایی که مخصوص این کار طراحی می شوند باید در قسمت پایینی به صورت منحنی باشند و این نکته دیگری در انتخاب این پیرا‌هن هاست که باید به آن دقت کنید. در زیر برخی از این پیراهن ها را مشاهده می کنید:

پیشنهاد ما به شما این است که این مدل پیراهن ها را با شلوار جین های چسبان ست کنید که تیره تر باشند. در این صورت جنبه غیررسمی بودن تیپ شما نیز حفظ می شود. ضمنا مدل دیگری که بد نیست امتحان کنید گذاشتن نیمی از پیراهن درون شلوار و نیمی بیرون آن است. این مدل برای پیراهن هایی که طول بلندتری دارند جواب می دهد. در این روش قسمتی از پیراهن را درون شلوار می گذارید و قسمتی از آن و پشت آن را روی شلوارتان می اندازید.

یکی دیگر از راه های خوشتیپ شدن در هنگامی که پیراهن تان را روی شلوار می اندازید این است که دکمه های آن را باز بگذارید و یک تی شرت زیر آن بپوشید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

147204703714720470771472047180

اخبار زیر را از دست ندهید:

معلم به نقاشی کودک طرفدار تراکتور صفر داد!+عکس

مریم شوهر دارد، اما قلبش برای مرد دیگری می‌تپد!

یک دختر در شرق تهران جان یک جوان را گرفت و جوان دیگر را به زندان فرستاد

له شده مار زیر چرخ های هواپیما در باند فرودگاه اردبیل + عکس

از خودم فیلم زشت گرفتم و برای فرهاد فرستادم / نگذارید آبرویم برود

آقای بازیگر و همسرش در اولین سالگرد ازدواحشان! +عکس

پوستر سلام بمبئی با طراحی محمدرضا شریفی نیا! / محمدرضا گلزار و بنیامین در کنار ستاره زن بالیوود +عکس

سلفی آیینه ای جالب خانم بازیگر پس از گریم در کنار تصویر چهره اصلی اش +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر