خانم بازیگر جوان در روز تولدش

هلیا امامی متولد سال 66 در تهران است. هلیا امامی دوره بازیگری را زیر نظر استاد سمندریان گذرانده است. هلیا امامی در فیلم های آتش و غداره و لژیو ایفای نقش کرده است. چندی پیش تولد هلیا امامی بود. کیک تولد رنگین کمانی هلیا امامی را مشاهده کنید.

 

تولد هلیا امامی

 

فالوورهای زیاد هلیا امامی

هلیا امامی در صفحه شخصی اینستاگرامش بالای نیم میلیون فالوور نیز دارد اما همانند بازیگری اش در فضای مجازی هم فعالیت آن چنانی ندارد.

هلیا امامی زمانی که صدف طاهریان هنوز مهاجرت نکرده بود و در ایران زندگی می کرد؛ دوست صمیمی بودند و عکس هایی از آن ها در کنار هم منتشر می شد اما از وقتی که صدف طاهریان مهاجرت کرده است هلیا امامی هم نسبتا خود را از معرض دید ها خارج کرد اما به تازگی در روز تولدش عکس هایی جذاب از خود منتشر کرد که در این روزهای تلخ، حال و هوایی شاد و رنگی دارد.

هلیا امامی و کیک هفت رنگ

 بیوگرافی هلیا امامی:

هلیا امامی متولد مرداد ماه سال 1368 می باشد و بازیگری را از تئاتر شروع کرده اسـت. هلیا امامی مجرد اسـت و از جمله کارهای معروف او می‌توانیم بـه سریال از یاد رفته ها اشاره کنیم. هلیا امامی بـه غیر از بازیگری حرفه مدلینگ را هم دنبال می کند.

خانواده هلیا امامی

هلیا امامی در یک خانواده غیرهنری و کم جمعیت بدنیا آمده است. خانواده هلیا امامی 3 نفره است و پدر هلیا امامی به رحمت خدا رفته است. او یک برادر دارد که در فضای مجازی بارها هلیا امامی از او تعریف و تمجید کرده و به داشتن همچین برادری افتخار کرده است.

هلیا امامی

علایق هلیا امامی

از علایق و سرگرمی های هلیا امامی سفر های بیرون از کشور است و همچنین اغلب لباس هایش طراحی مزون های ایرانی می باشد.

منبع : شایا نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 713567 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟