واکنش تلخ بازیگر زن ایرانی به پست جنجالی ریحانه پارسا
حجم ویدیو: 12.67M | مدت زمان ویدیو: 00:01:44

ریحانه پارسا ، دوباره با یک پیام اینستاگرامی حاشیه ساز شد. ریحانه پارسا بازیگر جوانی که خروج از کشور و هم خانه شدنش با پویا مختاری یکی از سرکردگان باند قمار و شرط بندی کلی حواشی به وجود آورد. ریحانه پارسا پس از خروج از ایران هر روز با گفته ها و رفتارهای غیرمعمولی اش به افراد زیادی تاخت، از کامبیز دیرباز گرفته تا افراد مشهور دیگر .

ریحانه پارسا از تجاوز یک کارگردان در ۱۶ سالگی اش گفت

به گزارش گروه چهره ها رکنا، چندی پیش ریحانه پارسا مدعی شد در 16 سالگی مورد تجاوز و آزار و اذیت فردی قرار گرفته است، این اظهاراتش که در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد جنجال زیادی به پا کرد اما این آخرین ادعاهای جنجالی اش درباره این موضوع نبود و چند روز پیش با انتشار پست جدیدی مدعی شد سیاوش اسعدی کارگردان معروف ایرانی همان فردی است که در 16 سالگی به او تجاوز کرده است.

او اینطور نوشت: سالم بود که برای بار اول به من تجاوز شد!از آنجایی که ظاهرم به عمد یا غیر عمد سن من را بیشتر نشان میداد. آن اتفاق را هیجانی از سر احساس و عشق طرف مقابل تلقی کردم.به اصرار خودِ فرد رابطه ما از دور به صورت تلفنی چند شب در هفته حفظ شد.در تمام طول دو سال من از ترسی که به جان و تنم افتاده بود از خانه بیرون نیامدم و هر چیزی را بهانه می کردم برای خانه نشینی؛ و دل خوش به تماس های آن شخص؛ به خودم آمدم ۲ سال گذشته بود و من باید تسلیم این تعرض که حقیقتاً صورت گرفته بود می شدم!

نورا هاشمی : به من و پسرم اوستا مربوط نیست

هرچند تا به امروز آقای کارگردان به این ادعا پاسخی نداده است وسکوت اختیار کرده اما نورا هاشمی بازیگر مشهور ایرانی ،دختر مهدی هاشمی و گلاب آدینه که همسر سابق سیاوش اسعدی است به خاطر مشکلاتی که این ماجرا برای او و پسرش اوستا به رخ داده بود واکنش نشان داد.

نورا هاشمی با انتشار ویدیویی اینطور گفت: من سالهاست که از همسرم جدا شده ام و این گونه اخبار به من و پسرم پدر و مادرم ندارد. امیدوارم عدل برقرار شود. لطفا پیام برای من ارسال نکنید. این ماجرا به من و پسرم اوستا هیچ ربطی ندارد .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

کدخبر: 675861
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟