زن تهرانی از بالکن خانه سقوط کرد و کشته شد / پسرش را امروز بازداشت کردند

پسر دانشجو در ماجرای مرگ مرموز مادرش که از بالکن خانه به پایین سقوط کرده بود بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت یک بامداد دوشنبه 22 دی ماه امسال ماموران کلانتری 133 شهرزیبا در تماس با بازپرس حبیب الله صادقی از مرگ زن 53 ساله ای در ماجرای سقوط از بالکن خانه اش خبر دادند و با توجه به مشکوک بودن ماجرا تحقیقات پلیسی کلید زده شد.

کارآگاهان با حضور در بیمارستان تحقیقات ابتدایی را به دستور بازپرس ویژه قتل آغاز کردند و مشخص شد پسر خانواده که جوانی 20 ساله و دانشجو است وقتی در بیمارستان با خبر شد که مادرش در ماجرای سقوط از ساختمان به کام مرگ فرو رفته از بیمارستان خارج شده است.

دستگیری پسر دانشجو در ماجرای سقوط مرگبار مادرش

کارآگاهان با حضور در صحنه سقوط مادر خانواده پی بردند که وی از ارتفاع 5/1 متری به پایین سقوط کرده است و پسر خانواده که در خانه خواب بود هدف تحقیق قرار گرفت.

پسر جوان در تحقیقات پلیسی گفت: 17 سال قبل پدرم فوت کرد و من در کنار مادر و خواهرم زندگی می کنم که از چندی قبل بخاطر ارث پدری ام بین ما اختلافاتی صورت گرفت که شب حادثه من با مادر و خواهرم دوباره به خاطر اختلافات ارث و میراث پدری بحث کردیم که مادرم ناگهان از اتاق بیرون رفت و ناگهان متوجه شدیم مادرم خودش را از بالکن به پایین پرت کرده است.

وی افزود: در بیمارستان وقتی متوجه شدم مادرم فوت کرده شوکه شدم و به خانه رفتم و خوابیدم تا اینکه پلیس به سراغم آمد.

بنا بر این گزارش، بازپرس صادقی با توجه به تناقض گویی های پسر جوان و خارج شدن او از بیمارستان دستور بازداشت پسر دانشجو را صادر کرد تا راز این مرگ معمایی فاش شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟