زن مطلقه آتش مرگ به پا کرد / پلیس فداکار در صحنه خودسوزی مرد تهرانی به شدت سوخت /  + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: روز گذشته یکی از مأموران کلانتری قلهک برای اجرای ابلاغ قضایی و بیرون انداختن همسر سابق یک زن همراه نماینده دادستان و دادورز به ادرس مشخص در خیابان شریعتی، یخچال مراجعه می‌کند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: ماموران با حضور در محل که خانه یک زن است اما شوهر سابقش در آنجا زندگی می کند که مامور پلیس طبق قانون و حکم ید از مرد جوان خواستند تا از خانه خارج شود.

وی گفت: هنگامی که مامور پلیس همراه نماینده دادستان به آدرس می روند شوهر سابق این زن همه چیز را پذیرفته و بعد نماینده قانونی دادگستری مشغول تنظیم صورتجلسه می شود که در این صحنه مرد جوان وارد آشپزخانه شده و یک قوطی وایتکس که محتوی تینر بود را روی خودش می ریزد و بعد کبریت را روشن می کند که خودش را آتش بزند که مامور کلانتری که حواسش به مرد جوان بود سریع کبریت روشن را از مرد جوان گرفته و وی را به راه رو می برد تا از خطرات احتمالی جلوگیری کند.

سردار ظهیری ادامه داد: مرد جوان که روی خودش تینر ریخته بود ادعای سوزش می کند و سوختن می کند که بلافاصله ماموران کلانتری وارد آشپزخانه شده و یک پارچ آب می برد تا روی صورت مرد ریخته و از شدت سوزش صورتش کم کند غافل از اینکه این مرد جوان در جیبش فندک داشته و با روشن کردن فندک خود را آتش می زند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: مامور پلیس وقتی با این صحنه مواجه می‌شود پارچ آب را روی مرد ریخته و و دوباره او را بغل کرده و از پله ها پایین می آورد و وارد حیاط می شود تا سوختن بیشتر آن جلوگیری کند غافل از اینکه لباس خودش هم آغشته به تینر شده و خودش هم می سوزد.

وی افزود: همسایگان, نماینده دادستانی و پسر 22 ساله مرد جوان که در صحنه بودند با مشاهده این صحنه بلافاصله شیلنگ ‌آب را باز کرده و روی این دو نفر می ریزند.

سردار ظهیری افزود: با حضور عوامل اورژانس و آتش نشانی در نهایت این دو فرد به بیمارستان منتقل شده اما مرد جوان به خاطر شدت جراحات وارده جان می سپارد.

سردار ظهیری اعلام کرد:مامور کلانتری قلهک که ستوان دوم پرویز کرمپور نام دارد به خاطر سوختگی شدید 60 درصد از نوع درجه 3 از ناحیه صورت, سینه , دست و ... شده و هم اکنون در آی سیو بیمارستان بستری است.

سردار ظهیری خاطرنشان کرد : مامور کلانتری قلهک برای نجات جان متشاکی این اقدام انسان دوستانه را انجام داد و خود نیز دچار سوختگی شد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟