حجم ویدیو: 5.50M | مدت زمان ویدیو: 00:00:29

به گزارش گروه آرشیو رکنا، فیلم دوربین مدار بسته نشان می دهد که چگونه قاتل The Murderer روانی در خیابان های اطراف خانه قربانی در لیورپول پرسه می زند. وی با شکستن پنجره اتاق عقبی دوست دخترش به زور وارد خانه شد و بعد از تجاوز Rape دختر جوان را به قتل Murder  رساند.

تجاوز وحشیانه به دوست دختر

"آنتونی شاور" علاوه بر دختر جوان، مادر و سگ قربانی را نیز با چکش به کام مرگ می فرستاد. سپس با آلت خونین قتاله در خیابان به راه افتاد. رفتار خونسرد این قاتل وحشی توسط دوربین های مدار بسته ثبت شده است.

وی توسط پلیس Police بازداشت شده و ضمن اعتراف به قتل دوست دختر سابق خود "جید هیلز" 28 ساله، مادرش کارن و سگ خانگی شان با حکم دادگاه به حبس ابد محکوم شد.

وی نخست جرم Crime خود را قبول نمی کرده، اما سپس با مشاهده فیلم دوربین مدار بسته لب به اعتراف گشود. فیلم نشان می دهد متهم ساعت 6:59 به محل زندگی دختر رفته و در ساعت 7:21 دیده شده که وی محل جنایت Crime را به سمت خانه اش ترک کرده است. 4 دقیقه بعد بار دیگر وی به محل زندگی قربانیان خود مراجعه می کند و مدت 5 ساعت را در آنجا سپری می کند.

3 بارداری پنهانی دختر جوان

وی حوالی ساعت 12:40 در حالی که کیسه حاوی آلت قتل را به همراه داشته از خانه جید خارج می شود. قاتل روانی در بازجویی اذعان داشته انگیزه اش برای ارتکاب جنایت عشق بود، از سوی دیگر وی مدعی است جید تجربه 3 بار حاملگی از افراد دیگر را داشته و دو سقط جنین انجام داده بود و وی به خاطر همین موضوع با دوست دخترش مشکل داشته است. طبق تحقیقات پلیس از دوستان مقتول، او قاتل را به عنوان دوست نپذیرفته بود و همین موضوع باعث تصمیم وحشتناک قاتل شده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟