کدخبر: 379591 ارسال پرینت 6371

حوادث رکنا: این دو مرد در نقش مسافرکش نما و پس از سوار کردن طعمه هایشان خود را پلیس معرفی کرده و دست به سرقت کارت های بانکی و پول های آنها می زدند.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ داوود فرد، معاون مبارزه با سرقت Stealing های خاص پلیس Police آگاهی تهران گفت : روز 26 اسفند سال گذشته با مراجعه مردی به کلانتری 132 نبرد و طرح شکایت مبنی بر سرقت اموالش از سوی سرنشیان خودرو سمند که خودشان را به عنوان مأموران پلیس معرفی کرده بودند ، پرونده ای با موضوع سرقت تحت پوشش مأمور تشکیل و جهت رسیدگی در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت" .

طعمه این باند به کارآگاهان گفت : "ساعت 16:00 26 اسفند ماه 96 در میدان آقانور قصد رفتن به ترمینال خاوران را داشتم ؛ به عنوان مسافر سوار یک سمند سفیدرنگ با دو سرنشین شدم که در ادامه ی مسیر ، آنها خودشان را مأمور مبارزه با موادمخدر معرفی کردند ؛ آنها قصد بازرسی بدنی مرا داشتند که من از آنها درخواست کارت شناسایی کردم اما آنها اقدام به ضرب و شتم من کرده و با سرقت کارت عابربانک و گرفتن رمز آن ، مرا در اتوبان امام رضا پیاده کرده و به سرعت متواری شدند " .

معاون مبارزه با سرقت خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه این خبر گفت : کارآگاهان اداره پنجم با بررسی تراکنش مالی حساب مالباخته موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار و حرفه ای در زمینه سرقت به نام "مجید . ر" (48 ساله ) شدند ؛ بررسی سوابق مجید نشان داد که وی از سال 1370 تاکنون بارها به اتهام سرقت دستگیر و روانه زندان Prison شده و در حال حاضر نیز در شهرستان ورامین سکونت دارد .

با شناسایی تصویر مجید از سوی مالباخته ، کاراگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی اقدام به شناسایی مخفیگاه "مجید" در شهرستان ورامین کرده و روز 15 اردیبهشت ماه امسال موفق به دستگیری وی شدند . بلافاصله تحقیقات از مجید برای شناسایی همدست وی آغاز شد و او نیز که چاره ای جز اعتراف نداشت ، یکی از متهمان تحت تعقیب پلیس آگاهی به نام "میلاد " را معرفی کرد .

برابر سوابق "میلاد " ( 28 ساله ) وی از اراذل و اوباش منطقه قرچک ورامین و مجرم متواری تحت تعقیب اداره پنجم پلیس آگاهی است که پس از دستگیری گروهی از سارقان در اواخر سال 1396 که با آنها به شیوه سرقت تحت پوشش مأمور و با انواع خودروهای سواری اقدام به سرقت می کرد، از محل سکونتش در شهرستان ورامین متواری شده و مدتی طولانی را بلامکان بوده است .

با شناسایی "میلاد" به عنوان دیگر متهم پرونده ، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی اقدام به شناسایی مخفیگاه میلاد در شهرستان ورامین – منطقه محمدآباد کرده و با اطمینان از حضور وی در مخفیگاهش ، سرانجام موفق به دستگیری این متهم تحت تعقیب شدند.

اداره پنجم (5)

سرهنگ داوود فرد ، در خصوص استفاده متهمین از انواع خودروهای سواری عنوان داشت : "متهم مجید . ر که به عنوان کارگر در یک نمایشگاه فروش خودرو در شهرستان ورامین – منطقه زیباشهر مشغول به کار بوده ، خودروهای فروشی را در زمان انجام سرقت از نمایشگاه تهیه و پس از سرقت نیز عودت می داده که در تحقیقات تکمیلی صراحتا به این موضوع اعتراف کرده است " .

سرهنگ کارآگاه داوود فرد ، معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اشاره به دستور انتشار بدون پوشش تصاویر متهمین گفت : با توجه به سوابق متهمین در ارتکاب سرقت های مشابه ، اعتراف صریح آنها به دهها فقره سرقت تحت پوشش مأمور با استفاده از انواع خودروهای سواری در مناطق مختلف شهر تهران و شهرری و به منظور شناسایی دیگر جرایم ارتکابی متهمین و همچنین سایر شکات و مالباختگان ، هماهنگی لازم با بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 34 تهران جهت انتشار بدون پوشش تصاویر این دو متهم انجام شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمین شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند " .

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

تجاوز یک مرد به دختر 19 ساله اش / این دختر خودکشی کرد + عکس

مردی سر دختر 17 ساله اش را برید + عکس

2 دختر مسافر هواپیمای قشم دستگیر شدند / آنها جلوی هواپیما در باند فروگاه قشم خوابیدند

خواستگاری مهرداد خلبان ایرانی از یک دختر در آسمان فیلیپین + فیلم

مرگ شرور معروف یافت‌آباد با شلیک پلیس

ورود دادستان آبادان به ماجرای قیچی شدن موی دانش آموز دختر + تصویر

حال این روزهای خانواده «آتنا» و قاتلش / گفتگو با پدر آتنا + عکس

امیر علی 7 ساله را ندیده اید / او شامگاه پنجشنبه ناپدید شده است + عکس

قبل ازعروسی ماجرای صمیمی بودن عروس خانم بایک بازیگرمرد لو رفت+عکس

مرگ مشکوک پسر جوان تهرانی با شلیک گلوله در حمام خانه‌شان

اعدام زن فریبکار/ این زن دختر جوان را به خلوتگاه شوهرش در گاندی تهران برد+جزئیات

قتل داماد توسط عروس و مادرش / یک مرد غریبه نیز دستگیر شد + عکس

راز دختر جوان در پاتوق مرد مجرد / در دادگاه تهران چه گذشت؟

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • کامل 0 0

    عکس اختلاسگرها را بزارید شناسای کنیم

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها