خط ویژه کدخبر: 226663 ارسال پرینت 102

رکنا: پرونده قتل زن سالخورده که قربانی سرقت شده بود، با دستگیری مردی افغان به عنوان مظنون اصلی جنایت وارد مرحله تازه‌ای شد.

سیزدهم مرداد امسال جسد دست و پا بسته زنی 73 ساله در خانه‌اش در خیابان دماوند، خیابان هاشمی کشف شد. بررسی‌ها نشان می‌داد سه روز از مرگ او می‌گذرد و وسایل خانه به هم ریخته است.

به نظر می‌رسید قاتل یا قاتلان برای یافتن وسیله ارزشمند به آنجا آمده و زن صاحبخانه را از پای درآورده‌اند. یکی از کمدهای خانه پر از پول و طلا بود که قاتل موفق به بازکردن در آن نشده بود. تحقیقات برای رازگشایی از این جنایت ادامه داشت تا این که ماموران با گذشت دو ماه از این جنایت، ردپای جوانی افغان را به دست آوردندکه حوالی خانه مقتول دیده شده بود.

با شناسایی هویت او، جوان افغان به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این که دیروز شناسایی و دستگیر شد.

متهم افغان با انتقال به شعبه ششم بازپرسی دادسرای امورجنایی تهران در بازجویی به بازپرس محسن مدیرروستا گفت: متاهل هستم و دو فرزند دارم. برای کار به ایران می‌آمدم و بعد از مدتی به کشورم برمی‌گشتم. حدود چهار ماه قبل هم دوباره برای کار کردن به ایران آمدم. مدتی در اصفهان بودم و بعد به تهران آمدم و در ساختمان نیمه‌کاره‌ای مشغول کار شدم. من زن کشته شده را نمی‌شناسم.

با توجه به انکار متهم در قتل زن ایرانی، ماموران سرنخ‌هایی پیدا کردند که او در این جنایت نقش دارد. بنابراین متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

تصاویر لحظات وحشتناک بلعیده شدن یک سگ به وسیله مار پیتون

کتک خوردن کارگران شهرداری از کارمندان بانک رفاه کارگران رشت

بچه نهنگ شجاع جان مادر خود را نجات داد + عکس

فیلم آموزش خنده های شیطانی پدر به پسرش + تصاویر

عروس روز جشن ازدواج اش موش آب کشیده شد! / حادثه عجیب در مراسم جشن

زن شوهردار برای پایان دادن به ارتباط شوم به دادگاه رفت

وقتی بازیگر مرد مشهور 900 میلیون تومان برای خرید یک بلیت می پردازد +عکس

هکر معروف «ماه عسل» به کمک سحر قریشی آمد! +عکس

حذف عکس سهراب سپهری از روی سنگ قبر تازه‌اش+ عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر