فداکاری مرگبار در صحنه مرگ دوست صمیمی ! / سرنوشت تلخ 3 بچه محل رفسنجانی + فیلم گفتگو

غرق شدگی دو نوجوان در استخر کشاورزی، اهالی شهرستان بهشت آباد رفسنجان را عزادار کرد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا،غم و اندوه در خانواده محمدحسن عسگری تمامی ندارد.مصیبت پشت مصیبت و بلا پشت بلا؛ این روزها سهم خانواده آنهاست.

یک سال و نیم قبل هم زمان با شیوع کرونا بود که پدر محمدحسن عسگری به همراه او برای ضدعفونی کردن شهر اردستان به صورت خودجوش دست به کار شدند.پدر محمدحسن با تراکتور خود مشغول کار بود و محمدحسن سیزده ساله به او کمک می کرد.

پسر نوجوان می خواست به اهالی محله و شهرش کمکی کند تا مبتلا به بیماری نشوند.اما همان شب سرنوشتش تغییر کرد و سقوط او از روی تراکتور منجر به قطع پایش شد.

داستان فداکاری محمدحسن در ایام کرونا،هنوز از یاد مردم نرفته بود که این بار فاجعه گریبان پسرخاله او را گرفت و او را به کام مرگ فرو برد.

محمدحسن2

محمدحسن7

جدیدترین عکس از محمدحسن با پای مصنوعی در کنار عکس پسرخاله مرحومش

علیرضا می خواست محمدمهدی را نجات دهد که غرق شد

محمد مهدی پسرخاله محمدحسن،ساکن شهرستان بهشت آباد رفسنجان بود که سه روز قبل در یک استخر کشاورزی به همراه دوستش غرق شده و هر دو جان خود را از دست دادند.

پدر محمدمهدی در گفتگو با خبرنگار رکنا در توضیح حادثه غرق شدگی پسرش گفت:«محمدمهدی کلاس دهم بود و هنوز مشغول درس بود.سه روز قبل یکی از دوستانش به نام علیرضا که 22 سال داشت؛او گفته بود که قصد سم پاشی باغ پسته شان را دارد.محمد مهدی هم برای کمک به او به باغ رفته بود.آنها تا ظهر با هم کار کرده بودند و وقتی می خواستند کمی استراحت کنند،پسرم نزدیک استخر کشاورزی داخل باغ رفته بود و قصد داشته دست و صورتش را بشوید که ظاهرا یکدفعه پایش سر خورده و داخل آب افتاده بود.بعد هم دوستش علیرضا، برای کمک به او وارد آب شده بود اما کاری از دستش برنیامده و هر دو غرق شده بودند.البته این ماجرایی است که بعد از بیرون کشیدن اجساد بی جان پسرم و دوستش شنیدیم.نمی دانم آنها پایشان لیز خورده بود یا شاید هم کسی آنها را هول داده باشد.»آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟