5 عکس از حادثه در اتوبان امام علی (ع)

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت از واژگونی سواری تیبا به علت تصادف با سواری هیوندای در بزرگراه امام علی (ع) با یک مصدوم خبر داد.

کنده شدن نرده ها در بزرگراه امام علی

به گزارش رکنا ، سرهنگ "مجید رنجبر"گفت: در ساعت 10:50 صبح دیروز در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره واژگونی تیبا در محور " بزرگراه امام علی (ع) محدوده طاهرخانی " ، بلافاصله گشت تصادفات منطقه 25 به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه حاضر شدند.

واژگونی تیبا در بزرگراه امام علی

برخورد تیبا با هیوندای و کندن نرده ها در  بزرگراه امام علی (ع)

وی افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد که یک دستگاه سواری تیبا به علت عدم توجه به جلو پس از انحراف و برخورد با یک دستگاه سواری هیوندای و برخورد و کندن نرده ها و وارد شدن به خطوط ویژه واژگون شده که به همین واسطه بار ترافیکی سنگینی در این محدوده ایجاد شده بود .

حادثه در بزرگراه امام علی

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه راننده تیبا مصدوم، که توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی انتقال یافت.

واژگونی تیبا در اثر برخورد به هیوندا

توصیه های پلیس راهور پایتخت به رانندگان

رنجبر در پایان از رانندگان خواست: قبل از حرمت حتما استراحت کافی داشته باشند و هیچ گاه با حالت خستگی و خواب آلودگی رانندگی ننمایند و همچنین در حین رانندگی باسرعت مطمئن حرکت و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف و از حرکاتی که باعث برهم خوردن تمرکز گردد ، خودداری نمایند .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟