داغ مهرداد میناوند تازه می شود / خانواده اش از مردم چه خواستند؟!

درخواست خانواده مهرداد میناوند از مردم: داغ مهرداد را تازه و تکرار نکنید

به گزارش رکنا: در حالی که قرار بود تشییع جنازه مهراد میناوند که شب گذشته به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داد فردا برگزار شود، خانواده این مرحوم با انتشار پیامی خبر از تغییر در برنامه برگزاری تشییع جنازه دادند.

پیام مهرداد میناوند به پسرش که بعد از فوتش منتشر شد + فیلم

آخرین عکس از مهرداد میناوند قبل از مرگ + جزئیات

عکس از گریه های شبنم کمانگر در مزار مهرداد میناوند

ناگفته ها از علت مرگ مهرداد میناوند / پزشک او چه گفت؟ + فیلم

نماینده خانواده مهرداد میناوند درخواست کرد این پیام از طریق رسانه طرفداری به اطلاع مردم برسد.

خانواده میناوند در پیامی به طرفداری و خطاب به مردم گفت:

به دلیل شرایط کرونا و ازدحام جمعیت ممکن است باعث شود برخی ها به این ویروس مبتلا شوند و همین قضیه برای مهرداد میناوند مدیونی دارد و برای این که دینی گردن ما و مهرداد نباشد. از مردم و هواداران مهرداد تقاضا می کنیم از راه دور برای مهرداد فاتحه بفرستید و به بهشت زهرا نیایید. در این شرایط کرونایی ما نمی خواهیم خانواده دیگری داغ دار شود و جوانش را از دست بدهد. خواهشی که از مردم داریم این است به بهشت زهرا نیایند.

علیرضا خلیفه، دوست و همکار رسانه ای مهرداد میناوند که تا لحظه آخر بر بالین مهرداد میناوند بود، با تایید خواسته خانواده این مرحوم به طرفداری گفت:

قرار بود خاکسپاری فردا باشد اما پدر، مادر و خانواده مهرداد میناوند گفتند جنازه نباید روی زمین بماند و به درخواست آنها پیکر مهرداد عزیز امروز به خاک سپرده می شود. آنها خواهش کردند به خاطر شرایط کرونا کسی به بهشت زهرا نیاید و مردم از راه دور فاتحه بخوانند تا ازدحام جمعیت باعث گسترش ویروس نشود.

در حالی که قرار بود تشییع جنازه میناوند فردا برگزار شود، خانواده این مرحوم با انتشار پیامی خبر از تغییر در برنامه برگزاری تشییع جنازه دادند.

آیا این خبر مفید بود؟