واژگونی خونین پژو پارس در اهواز با 2 مصدوم

واژگونی خودرو پژو پارس در مسیر چهارشیر به سمت فلکه پنج نخل اهواز ۲ مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش رکنا،  رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهارکرد: شانزدهم دی ماه سال جاری ساعت ۲ و پنج دقیقه بامداد طی تماس تلفنی اورژانس ۱۱۵ با سامانه ۱۲۵ سازمان، تصادف خودرو پژو پارس در مسیر چهارشیر به سمت فلکه پنج نخل اطلاع رسانی شد.

واژگونی خودرو پژو پارس ۲ مصدوم بر جای گذاشت

وی بیان کرد: ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی سریعا سه دستگاه خودرو اطفا حریق و امداد و نجات را از ایستگاه ۹۹ به محل حادثه اعزام کرد.
قنبری تصریح کرد: خودرو پژو پارس به علت سرعت بیش از حد و عدم کنترل توسط راننده به جدول و پایه روشنایی برخورد کرد و واژگون شد.
وی افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل  تصادف با نصب علایم ترافیکی در مسیر و ایمن سازی محل حادثه به وسیله ابزاربرش و تخصصی راننده و سرنشین خودرو را که مصدوم و درون اتاقک خودرو گیر افتاده بودند با استفاده از ابزار برش و تخصصی از داخل اتاقک خودرو خارج کردند و به امدادگران اورژانس ۱۱۵ تحویل دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اعلام کرد: ماموران آتش نشانی خودرو واژگون شده را به حالت اولیه برگرداندند و به حاشیه امن مسیر انتقال دادند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟