شهربانو امانی کرونا گرفت

به گزارش رکنا، علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا در پایتخت در توییتر نوشت: متاسفانه روند ابتلاء به ⁧کرونا⁩ در ⁧شورا⁩ ادامه دارد.از میان همکاران خانم شهربانو امانی عضو شورا و عزیزانی از کارشناسان و پرسنل مبتلا شده اند.

او ادامه داد: ‌در شهرداری و شورا، محدودیت هایی برای حضور اعمال کرده ایم.پیشنهاد قطعی ما به ستاد ملی، همچنان، تعطیلی دو هفته ای تهران است ‌جلسات صحن شورا اما، وضعیت متفاوتی دارد.صحن علنی، نبض تپنده شهر و مدیریت شهری است و تعطیلی آن آسان نیست.

اعطا با بیان اینکه جلسات شورا قانونا نمی تواند در محلی خارج از شورا برگزار شود افزود: اگرچه بر اساس قانون، برگزاری دو جلسه در ماه وظیفه شوراست و ما در شورای تهران ‌ هشت جلسه برگزار می کنیم.در رابطه با چگونگی برگزاری، و یا کاهش احتمالی جلسات به صورت موقف، یکشنبه تصمیم گیری خواهیم کرد و تصمیم نهایی را اعلام خواهم کرد.

اهالی رسانه، جلسات را به صورت آنلاین دنبال کنند

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به حضور اهالی رسانه برای پوشش جلسات صحن شورای شهر نوشت: اما؛ در رابطه با حضور اهالی رسانه در جلسه یکشنبه و جلسات آتی ‌به جهت کاهش خطر ابتلاء کلیه همکاران (اعم از اعضاء محترم، نمایندگان رسانه ها و همکاران روابط عمومى)؛ تقاضا دارم اهالی رسانه، جلسات را به صورت آنلاین دنبال کنند. اگر به هر دلیل، اصرار به حضور هست، امکان استقرار صرفا در سالن دکتر شیبانی، در طبقه بالای صحن، فراهم است.

اعطا افزود: به معاونت ارتباطات شورا، ابلاغ کرده ام ضمن توصیه اکید به عدم حضور فیزیکی، تحت هیچ شرایطی، هیچگونه استثنایی میان رسانه ها در بحث ممنوعیت حضور در صحن قائل نشوند. بدیهی است که رسانه ها می توانند از تصاویر تنها دوربین حاضر در صحن (یعنی دوربین شورا) در صورت تمایل استفاده کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟