دستگیری شرور سابقه‌دار در ساوه/ پاتوق اوباش پلمب شد

به گزارش رکنا، علی‌اکبر عیسی آبادی اظهار کرد: با اعلام گزارش‌های متعدد مردمی به مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر مزاحمت‌ها و شرارت‌های متعدد فردی در یکی از محله‌های شهرستان، بررسی موضوع با هماهنگی مرجع قضائی در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با تکمیل تحقیقات تخصصی پلیس و بررسی جرائم و شرارت‌های این فرد از سوی ماموران پلیس امنیت عمومی و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، پرونده‌ای جامع تشکیل و با دستور قضائی عملیات دستگیری این فرد آغاز شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در فرایند رسیدگی به این پرونده منزلی که این فرد به عنوان پاتوق خود استفاده می‌کرد و محلی برای تجمع دیگر دوستان ناباب این فرد شده بود و بازتاب نارضایتی‌های مردمی را به همراه داشت، شناسایی شد.

عیسی آبادی تصریح کرد: پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، در یک عملیات غافلگیرانه این متهم سابقه‌دار دستگیر و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شد.

وی اظهار داشت: دستگیری این فرد که دارای سوابق متعدد شرارت، چاقو کشی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان بود، موجب شادمانی و قدردانی گسترده از عملکرد پلیس در بین مسئولان و شهروندان ساوجی شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟