آتش سوزی مهیب در ورامین + عکس

به گزارش رکنا، سیدجلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک کارگاه صنعتی در جاده ورامین، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 12:04 ظهر امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک کارگاه صنعتی واقع در جاده ورامین، محله قلعه‌نو، خیابان ذوالفقاری به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک بخش صنعتی بود، در بخشی از آن کارگاهی به وسعت حدود 500 متر وجود داشت که در زمینه تصفیه روغنهای سوخته فعالیت صورت می‌گرفت و هفت مخزن (سه مخزن روباز و سه مخزن روبسته) با ظرفیتهای مختلف در آن وجود داشت.

وی خاطرنشان کرد: هر هفت مخزن کاملاً شعله‌ور شده و آتش در حال سرایت به سایر بخشها و کارگاه‌های همجوار بود که آتش‌نشانان همزمان با استفاده از مقداری آب و کف، عملیات خاموش کردن آتش را خاموش کرده و از سرایت آتش به کارگاه‌های همجوار جلوگیری شد.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه این حادثه مصدوم و تلفات جانی برجای نگذاشت، از اتمام این عملیات در ساعت 13:04 و تحویل محل حادثه به مسئولان خبر داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟