خانم بازیگر سرشناس به زندان محکوم شد / تقلب در مدرک + فیلم لحظه بازداشت
حجم ویدیو: 2.17M | مدت زمان ویدیو: 00:00:22

به گزارش گروه هنری رکنا، «لوری لافلین» هنرپیشه ۵۶ ساله سریال «فول هوس» و همسرش روز جمعه در حالی به گذراندن دو و پنج ماه زندان محکوم شدند که در ماه «مه» به علت تلاش غیرقانونی برای فرستادن فرزندانشان به دانشگاه‌های معتبر متهم شناخته شدند.

«لافلین» از قاضی دادگاه بوستون بابت عملکرد غیرقانونی اش برای کمک به امتیازات غیرمنصفانه دخترانش در روند ورود به دانشگاه‌های معتبر عذرخواهی کرد.

لوری لافلین

قاضی این پرونده «لافلین» و همسرش را از جمله افرادی دانست که در رسوایی پر سر و صدای والدین ثروتمندی که از رشوه دادن و تقلب برای فرستادن فرزندانشان به دانشگاه‌های برتر استفاده می‌کردند، نقش داشتند.

این هنرپیشه که به یکی از چهره‌های مشهور این رسوایی بزرگ تبدیل شده است، بیان کرد: «من حقیقتا و عمیقا متاسف هستم و باید با عواقب کارم رو به رو شوم و این اشتباه را جبران کنم.»

قاضی این پرونده همچنین «لافلین» و همسرش را به ترتیب به پرداخت جریمه نقدی ۱۵۰ هزار دلار و ۲۵۰ هزار دلار و همچنین سپری کردن ۱۰۰ و ۲۵۰ ساعت خدمات اجتماعی محکوم کرد.

لوری لافلین کیست؟

لوری لافلین یک هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۱۹۷۱ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است.از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به بورلی هیلز ۹۰۲۱۰ و سگ‌های پیر اشاره کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟