تصادف های مرگبار  روز گذشته

تصادف وانت و تریلر در جاده قدیم قم _ کاشان

تصادف وانت و تریلر در جاده قدیم قم_ کاشان حادثه مرگباری را رقم زد. به گزارش رکنا، مختار پناهی،رئیس پلیس راه استان قم گفت: ساعت ۹ صبح امروز در جاده قدیم قم - کاشان بعد از مزرعه فدک یک دستگاه وانت مزدا با تریلر کشنده تصادف کرد. وی بیان کرد: این حادثه منجر به حریق هر دو وسیله نقلیه شد و متاسفانه در این حادثه راننده و سرنشین وانت در دم جان باختند. رئیس پلیس راه قم علت وقوع حادثه را تجاوز به چپ راننده وانت اعلام کرد و گفت: رانندگانی که قصد تردد در این محور‌ها را دارند، باید در مسیر مجاز خود تردد و از تجاوز به چپ پرهیز کنند تا سفری ایمن برای خود و دیگران به همراه داشته باشند.

۲ کشته در سانحه رانندگی محمودآباد

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد از وقوع حادثه رانندگی با دو کشته و یک مصدوم خبر داد.به گزارش میزان، سرهنگ محمود حسین زاده گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور روستایی "بیشه کلا"، ماموران پاسگاه انتظامی به محل حادثه اعزام شدند. وی تصریح کرد: در این حادثه که ساعت ۵ بامداد روز گذشته به وقوع پیوست، خودروی سواری لیفان با سه سرنشین زن به داخل کانال آب سقوط کرد. فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد افزود: در این حادثه، راننده سواری لیفان و سرنشین جلو به علت خفگی در آب کانال جان باختند و سرنشین دیگر خودرو نیز مجروح شد که توسط نیروهای امدادی به بیمارستان انتقال یافت.

یک کشته در تصادف وحشتناک هرسین

تصادف مرگبار در هرسین یک کشته برجا گذاشت.به گزارش رکنا، محمد حیدری رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در هرسین خبر داد که طی آن یک نفر فوت کرد و یک نفر دیگر هم زخمی شد. وی گفت: این حادثه شنبه شب در کیلومتر ۱۰ محور هرسین - کرمانشاه حوالی پل چهر رخ داد که در پی آن سرنشین خودروی وانت پس از واژگونی به علت سرعت زیاد جان خود را از دست داد و راننده آن هم مصدوم شد. سرهنگ حیدری بیان کرد: علت وقوع این حادثه سرعت بالا و ناتوانی راننده وانت در کنترل خودرو اعلام شده است. رئیس پلیس راه استان کرمانشاه همچنین با اشاره به واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در محور سنقروکلیایی، از مرگ راکب ۷۶ ساله آن خبر داد.

تصادف مرگبار در اتوبان کسایی تبریز

تصادف فجیع در اتوبان کسایی تبریز دو مصدوم و یک کشته برجای گذاشت.به گزارش رکنا، بریدن ترمز بنز 1921 در مسیر اتوبان کسایی تبریز و خروج از لاین و ورود به برگشت اتوبان و تصادف شاخ به شاخ با سه خودروی آردی و ساینا وخودروی روآ منجربه مرگ یک نفرو مصدوم شدن دونفرشده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟