فیلم لحظه زنده زنده سوختن 3 سرنشین در ون / راننده اقدام عجیبی کرد / چین
حجم ویدیو: 6.03M | مدت زمان ویدیو: 00:00:49

به گزارش رکنا، شاهد عینی با واکنش به موقع خود توانست جان سه سرنشین یک خودروی ون را که در داخل این خودروی غرق آتش گرفتار شده بودند نجات دهد.

 یکی از نکات مهمی که باید شاهدان عینی در هنگام واژگونی خودرو‌ها مد نظر داشته باشند خارج کردن سریع افراد سالم گرفتار شده از داخل خودروی حادثه دیده است. بازکردن کمربند ایمنی افراد گرفتار شده و شکستن شیشه‌ها با در نظر داشتن نرسیدن آسیب به افراد از مهمترین اقداماتی است که باید توسط شاهدان عینی بعد از واژگونی خودرو انجام شود. مانند اقدام به موقع راننده چینی در یکی از اتوبان‌های چین که با واکنش سریع خود توانست جان سه نفر را نجات دهد.

آتش گرفتن ون و اقدام راننده چینی برای نجات 3 سرنشین

در حالی که پس از واژگون شدن یک خودروی ون، جان سه سرنشین داخل آن در معرض خطر مرگ قرار گرفته بود این راننده با واکنش خود مانع وقوع یک تراژدی شد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته خیابان تهیه شده چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو این خودوری ون که در داخل یک اتوبان شلوغ در حرکت است ناگهان به سمت راست منحرف شده و واژگون می‌شود. در حالی که آتش از زیر خودرو شعله ور شده و شعله‌های آن به هوا برخاسته است افراد گرفتار شده تلاش می‌کنند تا با شکستن شیشه از خودرو خارج شوند، اما موفق به این کار نمی‌شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟