اقدام عجیب سارقان خوش قلب اشک مالباخته را درآورد ! + فیلم
حجم ویدیو: 8.49M | مدت زمان ویدیو: 00:01:03

به گزارش رکنا،ویدئویی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است صحنه‌ای عجیب و غیرمعمول در یکی از خیابان‌های پاکستان را به تصویر می‌کشد. در این صحنه باورنکردنی سارقان پس از انجام سرقت اقدام به بازگرداندن اموال یک مالباخته به او می‌کنند.

در ویدئویی که توسط دوربین مداربسته تهیه شده اقدام عجیب این دو سارق موتورسوار را نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که مالباخته که ظاهرا یک راننده پیک است خود را آماده تحویل سفارش مشتری می‌کند این دو سارق موتورسوار در کنار او متوقف شده و اموالش را به او باز می گردانند. ظاهرا آن‌ها در موقعیتی دیگر موفق به ربودن اموال این موتورسوار شده بودند. این اتفاق در یکی از خیابان‌های شهر «کراچی» پاکستان رخ داد.

گریه یک مالباخته پس از اقدام جنجالی سارقان

در ویدئوی منتشر شده در حالی که پیک موتورسوار از موتور خود پیاده شده است دو سارق در کنار وی توقف کرده و شروع به صحبت با او می‌کنند. لحظاتی بعد آن‌ها اموال مربوط به این موتورسوار را به او بازمی گردانند. این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که راننده پیک به گریه افتاده یکی از سارقان او را در آغوش می‌کشد.

انتشار گسترده این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی با واکنش متفاوت کاربران همراه بود. در حالی که بسیاری از کاربران اقدام این سارقان خوش قلب را مورد تمجید قرار دادند، اما برخی نظر دیگری داشتند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این دو سارق اهل کراچی، قلب همه را ربودند (با این اقدام خود در قلب همه جا گرفتند.)» کاربر دیگری نوشت: «اگرچه شرایط ما را مجبور می‌کند تا در زندگی مسیر‌های اشتباه را بپیماییم، اما این ویدئو نشان می‌دهد هنوز انسانیت زنده است.»

واکنش کاربران به ویدیو سرقت سارقان پاکستانی

یکی از کاربران که نظری مخالف داشت در این باره نوشت: «هیچ کسی نمی‌تواند این واقعیت را که آن‌ها در هر صورت یک سارق بوده اند کتمان کند. خوش قلب یا هرچه، بالاخره آن‌ها سارق هستند. به کراچی و اینکه سارقان آن قلب مهربانی دارند افتخار نکنید! نگران این باشید که آن‌ها در روز روشن مال شما را به غارت خواهند برد، آن هم با خونسردی.»

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟