پلمب 10 باشگاه ورزشی در شهرری

به گزارش رکنا، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: ۱۰ باشگاه ورزشی منتخلف در شهرستان ری در ایام کرونا پلمب شدند.

مهدی صداقت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: پس از شیوع کرونا طبق مصوبه ستاد مبارزه با این ویروس فعالیت تمامی مجموعه های ورزشی خصوصی و دولتی تعطیل اعلام شده بود که در این راستا باشگاه های متخلف پلمب شدند.

پلمب ۱۰ باشگاه ورزشی در شهرستان ری

وی با بیان اینکه ۴۰ باشگاه ورزشی متخلف اخطاریه دریافت کرده اند، افزود: ۱۰ باشگاه ورزشی در سطح شهرستان پس از اخذ تعهد و اخطاریه کمیته فرعی تخلفات اماکن و باشگاه‌های ورزشی شناسایی و توسط اماکن نیروی انتظامی پلمب شدند که ۹۰درصد آنها باشگاه های خصوصی هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت: طبق دستورالعمل ستاد ملی کرونا و تابع دستور وزارت بهداشت فعالیت ورزش های جمعی و نمایشی بلامانع است و در این راستا ۸۰درصد باشگاه ها در شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی مجوز فعالیت گرفته اند.

صداقت با اشاره به اینکه ۱۶۳ باشگاه ورزشی در شهرستان ری داریم، گفت: ۲۹ مکان ورزشی دولتی است که در دوران کرونا به دلیل تعطیلی ها دولت اجاره بها از این مکان ها نگرفته است و در کل تمام باشگاه داران و مربیان ورزشی در شرایط کرونا دچار آسیب اقتصادی شده اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟