کرونا جان نماینده زن را گرفت + عکس / پاکستان

به گزارش رکنا،  یک نماینده پارلمان ایالتی متعلق به حزب "تحریک انصاف" به عنوان حزب حاکم پاکستان روز چهارشنبه بر اثر ابتلا به ویروس کووید-۱۹ جان خود را از دست داد.

منابع رسمی پاکستان ساعاتی پیش اعلام کردند: خانم «شاهین رضا» نماینده حزب حاکم این کشور در ایالت پنجاب پس از ابتلا به ویروس کرونا، امروز درگذشت.

این اولین مورد فوتی درمیان مقامات و یا شخصیت‌های پاکستانی که تاکنون به ویروس کرونا مبتلا شده بودند، می‌باشد.

«عمران خان» نخست وزیر پاکستان و رئیس حزب تحریک انصاف (جنبش عدالت) در پیامی درگذشت نماینده پارلمانی بر اثر کرونا را تسلیت گفت.

تاکنون رییس مجلس پاکستان، حکمران ایالت سِند، چند تن از نمایندگان مجالس ملی و ایالتی و دو نفر از وزاری دولت‌های ایالتی این کشور کرونا گرفته بودند که همه آنان پس از قرنطینه و گذراندن فرآیند درمان بهبود یافتند. آزمایش کرونای وزیر پیشین راه آهن پاکستان و از اعضای ارشد حزب ملی عوام (ANP) که ۸۰ سال عمر دارد، نیز روز گذشته مثبت اعلام شد.

عمران‌خان چهارم اردیبهشت ماه آزمایش کرونا داد که نتیجه آن منفی اعلام شد. پس از تایید ابتلای رییس "بنیاد خیریه ایدهی پاکستان" به ویروس کرونا که قبل از آن با نخست‌وزیر این کشور دیدار کرده بود، عمران‌خان تصمیم به انجام آزمایش کرونا گرفت.

بر اساس آخرین اطلاعات ستاد عملیات و مدیریت مبارزه با کرونا در پاکستان، ۴۵ هزار و ۸۹۸ نفر در این کشور به ویروس کرونا آلوده شده، ۱۳ هزار و ۱۰۱ نفر بهبود یافته‌ و ۹۸۵ بیمار کرونایی نیز جان خود را از دست داده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟