به گزارش رکنا، مادر جوان ساکن جنوب تهران که از یکسال پیش به سرطان سینه مبتلا بوده که چند ماه پیش مورد عمل جراحی قرار گرفته و پزشک معالجشان 5 دوره شیمی درمانی و همچنین بعد از آن 3 مرتبه ، هفته ای یکبار رادیوتراپی تجویز کرده اند تا سریعاً دوباره مورد عمل جراحی قرار گیرد(تا امروز 3 دوره شیمی درمانی انجام داده است). که در صورت عدم ادامه درمان و عمل جراحی ادامه زندگی ایشان امکان پذیر نمی باشد.

این مادر بیمار دارای یک فرزند دختر محصل و همسرشان کارگر ساده می باشد که در تهیه داروهای مورد نیاز و سایر هزینه های مربوط به شیمی درمانی و رادیو تراپی و عمل جراحی به مشکل برخورده و درخواست کمک و یاری نموده است.

حال در نظر داریم با کمک و یاری پروردگار متعال و شما عزیزان گرامی مبلغ 20 میلیون تومان تهیه و در اختیار این مادر بیمار قرار دهیم تا بتوانند ادامه درمان ایشان را شروع و عمل جراحی را انجام دهند.لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامندیم جهت کمک به درمان این مادر بیمار نیازمند ، نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟