به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از شناسایی و دستگیری دو نفر از اراذل و اوباش توسط پلیس ملایر خبر داد و گفت: در راستای اعلام نارضایتی شهروندان در یکی از نقاط حاشیه ای شهر ملایر مبنی بر ایجاد مزاحمت، شرارت و توزیع مواد مخدر توسط دو نفر از اوباش در این منطقه، این مأموریت به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری ۱۲ پاسداران قرار گرفت.

سرهنگ محمدباقر سلگی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه هر دو نفر از اوباش شناسابی و در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه توسط مأموران پر تلاش این کلانتری دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه هر دو نفر در امر سرقت، ضرب و جرح عمدی با مزاحمت برای شهروندان سوابق متعددی داشتند، ادامه داد: با بازرسی به عمل آمده از اوباش دستگیر شده مقادیری موادمخدر سنتی و صنعتی کشف و ضبط و با تشکیل پرونده هر دو نفر تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی ملایر ضمن هشدار به افرادی که فکر قانون شکنی و ایجاد مزاحمت برای مردم در ذهن آنها خطور می کند، اضافه کرد: برخورد پلیس ملایر با ناامن کنندگان زندگی مردم براساس قانون، سرسختانه و بدون اغماض و پشیمان کننده است.

سلگی در ادامه از کشف لوازم خانگی قاچاق و فاقد مجوز به ارزش ۱۱۵ میلیون تومان در ملایر خبر داد و اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان حین کنترل محورهای مواصلاتی، به چهار دستگاه خودروی سواری و اتوبوس مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودروها، سه دستگاه ماشین لباسشویی، دو دستگاه ماشین ظرفشویی، پنج دستگاه کولر گازی، یک دستگاه تلویزیون، سه دستگاه مایکروفر و یک دستگاه بخارشو قاچاق و فاقد مجوز کشف شد.

فرمانده انتظامی ملایر با اشاره به اینکه ارزش محموله کشف شده براساس نظر کارشناسان، ۱۱۵ میلیون تومان برآورد شده است، بیان کرد: چهار متهم در این زمینه با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

سلگی با تشکر از مشارکت شهروندان در تأمین نظم و امنیت گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وظیفه ملی است و همه باید برای ریشه کنی این معضل تلاش کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟