به گزارش رکنا، مرتضی قاسمی اظهار کرد: محسن برای ترک اعتیاد به کمپ رفت و چون بی‌قراری و درخواست قرص کرده بود حدود ۸ نفر او را به شدت کتک زدند.

وی ادامه داد: دست‌ها، پاها، صورت، فک و سر محسن را شکسته‌اند و الان در کما بوده و هوشیاری او تقریبا صفر است.

قاسمی یادآور شد: محسن در بخش icu بیمارستان آیت‌الله بروجردی بستری است.

مرتضی قاسمی

وی گفت: خیلی از بزرگان کشتی ایران از جمله محمد بنا، حمید سوریان، طالب نعمت‌پور و... به بروجرد آمده‌اند که جا دارد از تک‌تک آنان تشکر کنم.

قاسمی بیان کرد: از مردم خواهش می‌کنیم محسن را دعا کنند که شرایط جسمانی‌اش بهتر شود و شفا پیدا کند.

محسن قاسمی کشتی گیر 24 ساله کشورمان، سابقه قهرمانی آسیا در وزن 74 کیلوگرم و همچنین قهرمانی جام جهانی به همراه تیم ملی را در کارنامه دارد.

قهرمانی که در بند اعتیاد گرفتار شد: به کشتی برمی‌گردم/ مسئولان تنهایم نگذارند

فرنگی‌کاری که سابقه قهرمانی آسیا در وزن 74 کیلوگرم و همچنین قهرمانی جام جهانی به همراه تیم ملی را در کارنامه دارد، می‌گوید با اعتیاد وداع کرده و می‌خواهد به کشتی برگردد.

محسن قاسمی پیش از این در گفتگویی در درباره این که چطور در دام اعتیاد گرفتار شده؟ گفته بود: از روی نادانی وارد وادی خطرناک اعتیاد شدم و اطرافیان خوبی نداشتم. با قرص ترامادول برای رفع درد شروع کردم و برای اینکه قرص را ترک کنم، مواد دیگری مصرف کردم و به هروئین رسید.

وی ادامه داد: در این مدت خیلی چیزها را از دست دادم و زنم هم طلاق گرفت اما می‌خواهم جبران کنم.

قاسمی یادآور شد: به کمپ رفتم و چند روزی می‌شود که پاک و سالم هستم و قصد دارم به کشتی برگردم، اگر شرایط مساعد باشد کشتی می‌گیرم وگرنه به عنوان مربی فعالیت می‌کنم.

این فرنگی‌کار سابق تیم ملی تأکید کرد: هدف اصلی‌ام این است که دیگر به سمت مواد نروم و بعد از آن ورزش را به طور جدی شروع خواهم کرد

وی با تأکید بر اینکه پشیمانم از راهی که رفته‌ام، یادآور شد: شرایط به گونه‌ای پیش رفت که در دام اعتیاد افتادم ولی حالا در سلامتی کامل به سر می‌برم و انتظار دارم مسئولان کمک کنند و دستم را بگیرند تا دل‌گرم شوم.

قاسمی در پاسخ به پرسشی که تاکنون چند بار ترک کرده؟ گفت: یک بار ترک کردم اما متأسفانه بعد از آن دوباره لغزش کردم ولی این بار عزمم را جزم کرده‌ام که دیگر به سمت مواد نروم.

وی تأکید کرد: اعتراف می‌کنم اشتباه کرده‌ام اما انتظار دارم حالا که سالم هستم، مسئولان شهرستان بروجرد، استان لرستان و فدراسیون کشتی تنهایم نگذارند. تنها خواسته‌ام داشتن یک شغل است.

قهرمان سابق آسیا در پایان گفت: طالب نعمت‌پور و محمد بنا در این مدت خیلی به من کمک کردند و یک دنیا از این بزرگان تشکر می‌کنم که هرگز تنهایم نگذاشتند! برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟